Základné info

Hotel Adaaran Select Hudhuranfushi leží na Severnom Male atole, ktorý je známy plážami s bielym pieskom. Nachádzajú sa tu dva rezorty – Adaaran Select Hudhuranfushi a Adaaran Prestige Ocean Villas.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava, ubytovanie na vybraný počet nocí s all inclusive, transfery letisko-hotel-letisko, služby českého delegáta
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

HOTEL
Hotel Adaaran Select Hudhuranfushi leží na vonkajšom koralovom útese Severného Male atolu. Rozprestierajú sa tu 2 rezorty, Adaaran Select Hudhuranfushi a Adaaran Prestige Ocean Villas s ubytovaním vo vodných vilkách. Hotel Adaaran Select Hudhuranfushi je vybavený veľkoryso riešeným prijímacím priestorom, recepciou, obchodom so suvenírmi, kaviarňou, klenotníctvom a čitárňou. Nájdete tu aj lekársku službu. Rezort ponúka dve reštaurácie a niekoľko barov, ktoré sú rozmiestnené po celom ostrove. Wi-fi je dostupné v hotelovom lobby za poplatok.
REŠTAURÁCIE
Hotel má hlavnú hotelovú reštauráciu Banyan, kde sa čerpá all inclusive a a la carte reštauráciu Sunset, ktorá sa nachádza v malom prístave. Hotel taktiež disponuje niekoľkými barmi: pool barom, beach barom Hiyala, surf barom v južnej časti ostrova s peknou terasou. Reštaurácie ponúkajú čerstvé a ľahké jedlá s veľkým výberom morských plodov a rýb. Jedlá kombinujú lokálnu a medzinárodnú kuchyňu.
BAZÉNY
Hotel má jeden menší sladkovodný bazén, pri ktorom sú ležadlá a slnečníky pre hostí zdarma.
ŠPORT & ZÁBAVA
Klienti môžu zdarma využívať ihrisko na plážový volejbal, bedminton či fitnes centrum. Taktiež si môžu zahrať stolný tenis, futbal, biliard, šípky alebo šach. Za poplatok sa môžu potápať, jazdiť na vodných lyžiach, katamaráne, kiteboarde, vyskúšať windsurfing či hrať tenis a squash. Večer sa v hoteli konajú zábavné programy.
WELLNESS & SPA
Hotelové spa centrum, Spa Maldives, sa skladá z Coconut Spa a Chavana Spa. Hostia môžu využiť rôzne čistiace a omladzujúce procedúry, aroma terapiu, masáže, ošetrenie tváre či tela. Vo welness zóne je v ponuke manikúra či pedikúra, ale aj obchodíky s kúpeľnými produktmi a suvenírmi. Masáže a procedúry sú za poplatok.
TIPY NA VÝLETY
NOČNÝ RYBOLOV – Obľúbenou lokálnou aktivitou je rybolov. Popri lovení rýb na lodi dhoni môžete sledovať západ slnka a vlny oceánu narážajúce na priľahlé ostrovy. Rybu, ktorú si ulovíte, vám môžu pripraviť podľa vašich predstáv nasledujúci deň na večeru.
PLAVBA PRI ZÁPADE SLNKA – Plavba na lodi dhoni pri západe slnka trvá približne 2 hodiny. Stihnete si urobiť fotografie, relaxovať a popíjať osviežujúci kokteil.
MALE TOUR – Celodenný pobyt v Male, ktoré sa radí medzi najmenšie hlavné mesta sveta. Počas výletu môžete preskúmať jeho ulice, pozrieť si sídlo vlády, Islamský zlatý dóm, múzeum a komerčné centrum, obchodíky so suvenírmi a posedieť si v miestnej čajovni s pečivom a rôznymi druhmi čajov, navštíviť rybí trh, miestne nákupné centrum a spoznať históriu mesta a jeho kultúru.
CELODENNÝ POBYT NA OSTROVE BANDOS – Celodenný výlet na neobývaný ostrov zahŕňa návštevu ostrova a BBQ obed. Môžete sa celý deň opaľovať, hrať plážové hry.
VÝLET PONORKOU – Návšteva podmorského sveta vo veľrybej ponorke, najväčšej ponorke, kde prežijete dobrodružstvo pod hladinou mora.

Ubytovanie

Izby hotela Adaaran Select Hudhuranfushi sú vybavené polootvorenou kúpeľňou s vaňou, samostatnou vonkajšou sprchou, sušičom vlasov, satelitnou televíziou, telefónom, trezorom, minibarom, terasou. Hotel ma 127 izieb, plážové vilky sú vhodné na ubytovanie maximálne troch osôb.

Strava

Hotelový rezort Adaaran Select Hudhuranfushi ponúka stravovanie all inclusive.
Raňajky, obedy aj večere sú podávané formou bufetových stolov v hlavnej hotelovej reštaurácii.
Z nápojov je na výber stolové víno, vybrané servírované kokteily, nealkoholické nápoje a šťavy. Pivo sa podáva od 10:00 do 24:00 hod.
Popoludní sa podáva káva, čaj, koláče.
V all inclusive je tiež zahrnuté doobedňajšie a polnočné občerstvenie.

Lokalita

Hotel je vybudovaný na ostrove s rozlohou 800 x 400 metrov. Koralový útes je od bielej piesočnatej pláže vzdialený cca 150 – 400 metrov.