Základné info

Hotel Alaska stojí v centre Livigna. Jeho poloha je výhodná tým, že stojí v blízkosti lyžiarskych vlekov, ale zároveň sú neďaleko obchody a ďalšie nákupné možnosti.

Termíny

CENA ZAHŘŇA: ubytovanie na 4/5/6/7 nocí podľa výberu, polpenziu, Silvestrovskú gala večeru, dieťa do 7 rokov zdarma, WIFI
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

HOTEL: Rodinný hotel Alaska v centre Livigna má recepciu s centrálnym trezorom, bar, reštauráciu, spoločenskú miestnosť s TV, lyžiareň. Pre hostí je tiež k dispozícii parkovisko. Wi-Fi pripojenie v celom hoteli je spoplatnené sumou cca. 15 eur za týždeň.
REŠTAURÁCIE: Hotel má jednu reštauráciu. Počas raňajok formou bufetu si môžete vybrať z ponuky typických miestnych jedál. V bare môžete ochutnať vína z hotelovej vínnej pivnice.

Ubytovanie

Izby sú moderne zariadené, k ich vybaveniu patrí kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, SAT TV a telefón. Dvojlôžkové izby majú možnosť jednej prístelky.

Strava

Pre hostí je pripravené stravovanie formou polpenzie: raňajky formou bufetu, 3-chodové večere s možnosťou výberu, Silvestrovská večera v cene.

Lokalita

Hotel Alaska sa nachádza v strede pešej zóny a súčasne len kúsok (150 metrov) od lyžiarskych zjazdoviek Carosello 3000. Zastávka skibusu je 80 metrov od hotela.