Základné info

Moderný, veľmi obľúbený hotelový komplex leží na juhozápadnom pobreží Korfu. Jeho upravený zelený areál, ktorý obklopuje jednotlivé ubytovacie časti, ústi priamo pri nádhernej priestrannej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pre deti je k dispozícii detský bazén s detským ihriskom, mini vodný park, či hotelový mini klub.  V letovisku Agios Georgios sa oplatí nazrieť aj do niektorej z taverien a zažiť pravú atmosféru gréckeho večera sprevádzanú tónmi bouzouki a náročnými krokovými variáciami miestnych tanečníkov.

 

 

Termíny

CENA ZAHŔŇA : leteckú dopravu, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s All Inclusive na 7/10/11 alebo 14 nocí podľa výberu, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
Vstupná hala s recepciou, wi-fi vo verejných priestoroch hotela (zdarma), lekár (na vyžiadanie), hlavná reštaurácia s terasou, reštaurácia Olive Tree, hlavný bar, pool bar, beach bar, minimarket, 3 veľké bazény, ležadlá, osušky a slnečníky pri bazénoch (zdarma), detský bazén, hotelový mini aquapark, wellness (sauna, masáže, manikúra, kozmetika - za poplatok).

Pláž
Dlhá, upravená piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok), vodné športy (za poplatok).

Šport a relax
2 tenisové kurty, plážový volejbal, vodné pólo, basketbal, stolný tenis, biliard (za poplatok), šípky a lukostreľba, detské ihrisko a miniklub, fitnes, celodenný a večerný animačný program v rámci klubovej dovolenky aj so slovenskými animátormi.

Ubytovanie

Dovolenkový rezort pozostáva z hlavnej budovy s recepciou a z niekoľkých 2- a 3- podlažných budov vkusne rozmiestnených v upravenom a udržiavanom hotelovom areáli, elegantne zariadené 2-lôžkové izby s 1 alebo 2 prístelkami, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, chladnička, SAT TV, trezor (za poplatok), kúpeľňa s vaňou, resp. so sprchou.

Strava

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nápojov, detské a vegetariánske menu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj počas dňa, zmrzlina, slnečníky a ležadlá pri bazénoch, plážové osušky, animačný program, klubová dovolenka, hotelový miniaquapark s tobogánmi.

 

Lokalita

Agios Georgios, ostrov Korfu, Grécko