Základné info

Obľúbený hotel Astir Palace sa nachádza v pokojnej časti obľúbeného letoviska Laganas priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Centrum populárneho letoviska Laganas sa nachádza cca 400 m – tu nájdete mnoho nákupných a zábavných možností. Do hlavného mesta ostrova Zakynthos (cca 8 km) Vás odvezie pravidelná autobusová linka. Letisko leží cca 7 km od hotela.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie so službami all incusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
Hotel disponuje vstupnou halou s nonstop recepciou (možnosť prenájmu trezorov alebo úschovy batožiny), zmenárňou, výťahom, lobby barom, hlavnou reštauráciou, snack barom pri bazéne, konferenčnou miestnosťou, spoločenskou miestnosťou s TV a internetovým kútikom.V areáli hotela sa nachádza bazén, detský plytký bazénik, slnečná terasa a snack pool bar - ležadlá, slnečníky a osušky sú za poplatok.

Pláž
Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hoteli – ležadlá, slnečníky, podložky a osušky sú za poplatok. Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži. Z dôvodu ochrany korytnačiek Caretta sú zakázané motorizované vodné športy na pláži.

Služby
Hotel si získa svojich hostí polohou priamo na dlhej piesočnatej pláži, príjemnou atmosférou a kvalitou poskytovaných služieb. Hostia môžu relaxovať pri bazéne alebo si dať obľúbený nápoj v snack bare. Pre deti je určený miniklub a detský bazén. V letovisku Laganas nájdete mnoho taverien s typickou gréckou kuchyňou alebo reštauráciu s medzinárodnými jedlami. Môžete tiež navštíviť hlavné mesto Zakynthos, kam niekoľkokrát denne jazdí autobus z centra mesta Laganas – zastávka cca 500 m.

Ubytovanie

V hoteli je 116 komfortne zariadených izby. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, WC, fén), individuálnou klimatizáciou (mimo hlavnej sezóny za poplatok), telefónom, satelitným TV, minibarom a trezorom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Za príplatok je možné zabezpečiť izbu s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Strava

Polpenzia – formou bufetu, možnosť objednať all inclusive za poplatok.

Lokalita

Grécko/Zakynthos/Lagnas