Základné info

Známy prázdninový komplex je situovaný v jednej z najkrajších lokalít východnej časti Sicílie, v letovisku Giardini Naxos. Hotelová budova a dvojpodlažné vilky sú obklopené krásnym parkom o rozlohe 14ha, so stredomorskou vegetáciou, citrusmi a olivovníkmi. V areáli sa nachádzajú 4 bazény (jeden olympijských rozmerov), detský klub, niekoľko barov a reštaurácií.

Upozornenie: Pobytová taxa 2 €/osoba/deň splatná v hotovosti na mieste pobytu (deti do 10 rokov poplatok nehradia). V rámci hotela sa k bezhotovostnému plateniu využíva predplatená hotelová karta.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s polpenziou na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, rybia reštaurácia s obsluhou, detská reštaurácia Piazetta pre deti do 3 rokov (za poplatok), bar, snack bar, diskotéka, minimarket, obchos so suvenírmi, 2 bazény (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky za poplatok a vratnú kauciu), 2 detské bazény, miniklub, detské ihrisko.

Pláž:
Piesočnatá, pri vstupe do mora s okrúhliakmi, ležadlá a slnečníky za poplatok.

Šport a zábava:
Animačné programy, večerné programy, stolný tenis, volejbal, basketbal, fitness, boccia. Za poplatok: biliard, golf (Il Picciolo Golf Club, 25 km), potápanie (3 km od rezortu), 2 tenisové kurty, masáže, salón krásy, vodné športy na pláži.

Ubytovanie

Štandardná izba: ubytovanie vo vilkách, klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (naplnenie za poplatok, v rámci 2 fľaše vody denne), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), balkón alebo terasa.

Strava

Polpenzia, za príplatok All inclusive.

Lokalita

Taliansko / Sicília