Základné info

Atlantis The Palm je vysnívaný raj luxusu a zábavy pre aktívnych dovolenkárov všetkých vekových kategórií!
Dubaj má novú ikonu! Hotel Atlantis The Palm bol oficiálne otvorený v roku 2008 za účasti mnohých celebrít zvučných mien a do povedomia sa tak zapísal aj najväčším ohňostrojom v histórii.
Jeden z najunikátnejších hotelov na celom svete má exkluzívnu polohu na palmovom ostrove. Ústrednou témou celého komplexu je bájne stratené mesto Atlantída. Nájdete tu množstvo originálnych umeleckých diel a jedinečnú architektúru. Hneď pri vstupe do Grand Lobby vás očarí často obdivované súsošie od svetoznámeho sklára Dava Chihuly. Jeho vytvorenie trvalo dva a pol roka!
Hotel Atlantis sa nachádza na vrchole najznámejšieho dubajského umelého palmového ostrova Palm Jumeirah, približne 40 minút od medzinárodného letiska v Dubaji a 25 minút od centra mesta a finančníckej štvrte. Atlantis aj s priľahlým vodným parkom Aquaventure zaberá centrálnu časť vlnolamu, ktorý je s pevninou spojený prostredníctvom diaľnice, ktorá prechádza z časti pod vodou. Alternatívnym spôsobom prepravy na pevninu je „nadzemka“ Palm Monorail so stanicou priamo v hoteli. V blízkosti palmového ostrova sa nachádza nová mestská časť Dubai Marina s viac ako 200 mrakodrapmi a promenádami s obchodmi, reštauráciami a kaviarňami.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : leteckú dopravu spol. FlyDubai BTS-DXB-BTS, letiskové poplatky, 7 x ubytovanie v izbe deluxe s raňajkami ( vo vybraných termínoch polpenzia v cene - špeciálna akcia ), asistenčné služby, povinné poistenie insolventnosti CK. CENA NEZAHŔŇA : transfer z letiska do hotela a späť ( príplatok 70.- € / auto ), poistenie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy spoločnosťou FlyDubai
letový itinerár :
FZ786 BTSDXB 1400-2135
FZ785 DXBBTS 0910-1310

Služby

Hotelový hostia majú k dispozícii obrovský bazénový komplex Royal Pools s 1,4km dlhou privátnou plážou, lehátkami, slnečníkmi a uterákmi poskytovanými zdarma. Ďalej množstvo barov, reštaurácií, kino, kongresové centrum, business centrum, tenisové kurty, golfové simulátory a samozrejme veľké wellness centrum ShuiQi, jedno z najlepších v Dubaji. Hlavnou atrakciou je najväčší aquapark na Strednom Východe Aquaventure, do ktorého je vstup všetkým hosťom hotela poskytovaný zdarma. Súčasťou rozľahlého komplexu Atlantis a Aquaventure je aj Dolphin Bay, umelá zátoka s delfínmi, ďalej Lost Chambers – svet akvárií, ktorý nemá vo svete obdobu, ďalej Atlantis Dive Center – špecializované centrum potápania pre začiatočníkov aj pokročilých. V hoteli nájdete aj luxusnú nákupnú pasáž Atlantis Avenue s tými najdrahšími značkami, dva exkluzívne nočné kluby Club Rush a N‘Dulge a plážový tanečný klub Nassimi Beach, v ktorých nikdy neviete akú známu celebritu stretnete!

Ubytovanie

Deluxe room
Luxusné Deluxe izby s jednou "king-size" bed majú balkón a čiastočný výhľad na more. Deluxe izby s dvomi posteľami majú francúzsky balkón. Izby majú priestrannú kúpeľňu s oddelenou vaňou a sprchou. K nadštandardnému vybaveniu patrí LCD TV, DVD prehrávač, minibar, trezor, rádio, budík, telefón a súprava na prípravu čaju a kávy. Pripojenie na internet je dostupné cez wifi.

Ostatné typy izieb za príplatok :
2 Bedroom Terrace Suite
Ocean Deluxe
Palm Beach Deluxe
2 Bedroom Executive Suite
2 Bedroom Regal Suite
Imperial Club
1 Bedroom Terrace Suite
1 Bedroom Executive Suite
1 Bedroom Regal Suite

Strava

Raňajky formou bohatých bufetových stolov s možnosťou doobjednania polpenzie. V komplexe sa nachádza viac ako 17 špecializovaných reštaurácií svetovej úrovne. Medzi reštaurácie ocenené hviezdičkami Michellin patria Ossiano – stredomorská kuchyňa, Nobu – panázijská reštaurácia, Rostag – francúzska a najexkluzívnejšia reštaurácia Ronda Locatelli – talianska kuchyňa. Stravovanie v Atlantise je skutočným gurmánskym zážitkom v každom ohľade.

Lokalita

Dubaj, Spojené arabské emiráty