Základné info

Veľmi kvalitný hotel s vyhlásenou kuchyňou, sa nachádza v atraktívnej lokalite priamo pri krásnej piesočnatej pláži Incekum. Izby sú zariadené moderne s ohľadom na komfort klientov. Na dopravu do centra Alanye plného zábavy a nákupných možností môžete využiť miestne minibusy, tzv. dolmuše alebo taxi.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie na vybraný počet nocí, All Inclusive, služby delegáta CK v mieste pobytu, poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecky z Bratislava, Košice, Poprad, Sliač

Služby

7 poschodí, 368 izieb, 4 výťahy, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 5 barov, vonkajší bazén, detský bazén, 2 vnútorné bazény, jacuzzi, aquapark, miniklub (4 – 12 r.), detské ihrisko, fitnes, kino, amfiteáter, disco, animácie, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, turecké kúpele, sauna. Za poplatok: 5 a´la carte reštaurácií (talianska, mexická, rybia, turecká, raňajková), SPA, masáže, kaderníctvo, obchody, biliard, doktor, požičovňa áut a bicyklov, babysitting, internetový kútik.

Ubytovanie

2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (28 – 30 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., superior fantasy izby (34 m2, jacuzzy, výhľad na more, max 2+0), rodinné izby (42 m2, 2 miestnosti, max. 5 os.), bezbariérové izby, kúpeľňa, sprcha, WC, TV/SAT, balkón, sušič na vlasy, minibar (dopĺňaný denne nealko nápojmi), trezor, individuálna klimatizácia, WiFi, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: telefón, room service.

Strava

Ultra all inclusive
formou bufetu, raňajky 07:00 – 10:00, neskoré raňajky, obedy 12:30 – 14:00, večere 19:00 – 21:00, detské a diétne menu, nočný snack 00:00 – 06:00, snack 12:00 – 17:00, cukráreň 14:30 – 21:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a vybrané importované nápoje 24 hod. Za poplatok: a´la carte reštaurácie, vybrané importované nápoje. Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Lokalita

Azura Deluxe Hotel sa nachádza v časti Incekum, neďaleko Alanye. Najbližšie nákupné možnosti sú nielen priamo v hoteli, ale aj v jeho tesnej blízkosti. Približne 2 km od hotela sa nachádza centrum strediska Incekum. Centrum mesta Alanya je situované 22 km od hotela a medzinárodné letisko v Antalyi 98 km.

Pláž: hotel je situovaný priamo na súkromnej piesočnatej pláži s mólom a kamienkovým vstupom do mora. Na pláži sú k dispozícií plážové ležadlá, slnečníky a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit. Klientom je k dispozícií plážový bar v čase od 10:00 - 17:00 v rámci all inclusive konceptu zadarmo.