Základné info

Elegantný horský hotel Barenhof sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Taury. Klienti nájdu v hoteli wellness centrum s rozlohou 150 metrov štvorcových. Stredisko Bad Gastein sa nachádza v nadmorskej výške 840 – 2300 metrov nad morom. Pre lyžiarov je pripravených 98 kilometrov zjazdoviek rôznej náročnosti a 57 kilometrov bežkárskych tratí

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie na vybraný počet nocí, energie, stravovanie formou polpenzie plus počas pobytu
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, čitáreň, lyžiareň, parkovisko, wellness centrum, posilňovňa. Hotel má vlastnú reštauráciu a bar. Pri peknom počasí je prístupná terasa s panoramatickým výhľadom na hory.Hotelové wellness centrum má rozlohu 150 metrov štvorcových. Hostia môžu zdarma využiť vnútorný bazén, parný kúpeľ, sauny, infračervenú kabínu a relaxačnú miestnosť. Centrum má novovybudovanú časť a nájdete tu aj ázijský wellnes a kozmetické centrum. Za poplatok sú k dispozícii solárium, masáže, terapia bahnom.

pre deti: Na vyžiadanie je v hoteli Barenhof k dispozícii detská postieľka.

Ubytovanie

Priestranné, moderné dvojlôžkové izby majú možnosť jednej alebo dvoch prísteliek. Súčasťou je kúpeľňa so sprchou, WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, rádio, trezor. Niektoré izby majú balkón alebo terasu.

Strava

Polpenzia plus:

- Raňajky sa podávajú formou bufetu.
- Olovrant sa podáva formou studených alebo teplých jedál.
- Trojchodové večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet
- Vianočná večera a silvestrovská večera

Lokalita

K lanovke a lyžiarskej trati vedie presklený koridor. Centrum Bad Gastein je od hotela Barenhof vzdialené 400 metrov. Vo vzdialenosti 300 metrov od hotela sa nachádza verejné kryté kúpalisko Felsenbad. Obchody sú vzdialené 300 metrov. Lanovka Goldembahn Gastein sa nachádza 500 metrov od hotela.