Základné info

Luxusný hotel v tradičnom koloniálnom štýle sa nachádza priamo na pláži Playa Bávaro s chráneným koralovým útesom. Neďaleko sa nachádza niekoľko golfových ihrísk.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, ubytovanie na 7 nocí s all inclusive, služby delegáta CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

HOTEL
Hotel Be Live Collection Punta Cana tvorí niekoľko dvoj- až  trojpodlažných viliek, v ktorých je celkovo k dispozícii 821 izieb. Hotel má vstupnú halu s 24-hodinovou recepciou, zmenáreň, bankomat, niekoľko reštaurácií a barov, obchody so suvenírmi, diskotéku, divadlo, spa, bazény, kasíno, práčovňu (za poplatok). Wi-Fi pripojenie je v spoločných priestoroch zdarma.
REŠTAURÁCIE
Okrem hlavnej reštaurácie môžete v rezorte využiť aj ďalších šesť a la carte reštaurácií – s medzinárodnou, mexickou, ázijskou, talianskou, americkou a brazílskou kuchyňou. V hoteli nájdete aj 9 barov – napríklad bar pri bazéne, snack bar alebo plážový bar. V ich ponuke nájdete tradičné nápoje aj karibské drinky. Príjemné posedenie je možné aj v kaviarni.
BAZÉNY
V areáli hotela je k dispozícii osem bazénov, pri ktorých sú ležadlá, slnečníky a uteráky zdarma.
ŠPORT & ZÁBAVA
Pre hostí je k dispozícii fitnes centrum, tenis, stolný tenis, plážový futbal, aerobik, vodné pólo, kajak, šnorchlovanie aj lekcie potápania v bazéne. Za poplatok si môžete vyskúšať vodné športy ako windsurfing, vodné bicykle, kanoe, banán, katamarán, padák alebo vodný skúter. O zábavu počas dňa sa postarajú animačné programy. Navštíviť môžete tiež lekcie tanca.
WELLNESS & SPA
Wellness centrum poskytuje procedúry ako lymfodrenáž a antistresová masáž. Využiť môžete tiež sauny, parné kúpele alebo vírivku. Služby wellness centra sú za poplatok.

Ubytovanie

Klimatizované izby sú vybavené sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, trezorom, minibarom a žehličkou. Majú vlastnú kúpeľňu a stropný ventilátor. Za poplatok môžete využívať internet.
TYPY IZIEB
• Štandardné izby
• Junior Suite majú hydromasážnu vaňu

Strava

Hotel ponúka hosťom služby all inclusive, raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu, hostia majú možnosť večerať trikrát v a la carte reštauráciách – nutná rezervácia, občerstvenie počas celého dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii 24 hodín denne.

Lokalita

Luxusný hotel v tradičnom koloniálnom štýle sa nachádza priamo na pláži Playa Bávaro s chráneným koralovým útesom. Neďaleko sa nachádza niekoľko golfových ihrísk.