Základné info

Hotelový komplex s peknou záhradou sa nachádza priamo pri okruhliakovej pláži. Skladá sa z hlavnej budovy a oddelených blokov a vďaka svojej polohe je vhodný predovšetkým pre rodiny s deťmi. Hotel disponuje vlastným malým aquaparkom ktorí môžu využiť dospelí a aj deti. Odporúčame aj klientom, ktorí vyhľadávajú aktívnu dovolenku a vodné športy. Nachádza sa v blízkosti letiska.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava Bratislava - Kréta - Bratislava; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie v izbe standard na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta CK v mieste pobytu; poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecky z Bratislavy, Košíc na 7/10/11 nocí

Služby

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť s TV, Wi-Fi pripojenie a internetový kútik (za poplatok), konferenčná miestnosť, 3 bazény (ležadlá a slnečníky zadarmo), detský bazén, detské ihrisko, miniklub, animačné programy, večerné programy, plážový volejbal, stolný tenis, fitness, vodný park Aqua Kids Club (otvorený v závislosti od počasia)
za poplatok: tenisový kurt, masáže, sauna, vodné športy na pláži

Ubytovanie

Centrálne riadená klimatizácia, telefón, chladnička, TV so satelitným príjmom, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok), balkón alebo terasa

Ubytovanie za príplatok
- rodinná izba s výhľadom na more - v hlavnej budove

Strava

All Inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, poobede káva/čaj, zákusky, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom.

Lokalita

Poloha hotelu
- pláže: pri pláži
- letiska: 5 km
- centra: 10 km
- nákupných možností: 2 km

Pláž: - kamienková, ležadlá a slnečníky za poplatok, plážový bar