Základné info

Rezort Blue Water sa nachádza v rozľahlom palmovom háji v meste Waduwa. Z hotela môžete podniknúť výlety do posvätných budhistických chrámov, rybárskych dedín alebo na plantáže s kokosovými palmami. Pre hostí sú v hoteli pripravené reštaurácie, bary, bazén aj moderne zariadené izby s výhľadom na Indický oceán.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s raňajkami, služby delegáta
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Služby

HOTEL
Elegantný a štýlový hotel v rozľahlej tropickej záhrade je dielom známeho architekta Geoffreyho Bawa. Projekt s otvoreným konceptom dopĺňa vzdušné stĺporadie, nezvyčajne vybudované vodné terasy. Hotel má otvorenú lobby s recepciou, nákupnú arkádu, business centrum, salón krásy, konferenčné a banketové miestnosti, bazén, spa centrum, reštaurácie, bary, kaviareň, nočný klub aj diskotéku. Wi-Fi pripojenie je zdarma.
REŠTAURÁCIE
Hotel má dve reštaurácie. Reštaurácia Admiral má vonkajšie aj vnútorné sedenie. Reštaurácia Nautilus ponúka jedlá z morských plodov, mäsa a zeleniny. K tomu sa podáva víno z vínnych pivníc. Počas obeda je otvorená medzi 12:00 a 15:00 hod., večer je otvorená od 19:00 hod. do polnoci. V hoteli je tiež niekoľko barov.
BAZÉNY
V hoteli je bazén s vodou z Indického oceána, okolo ktorého sa nachádza slnečná terasa. Pri bazéne je k dispozícii bar.
ŠPORT & ZÁBAVA
Hotel ponúka viacero možností na športové aktivity ako fitnes, volejbal, vodná gymnastika, stolný tenis, jóga. Tenis s umelým osvetlením, squash a biliard sú za doplatok. Večer sa organizujú zábavné programy, hrá živá hudba a cez víkend sa koná diskotéka.
WELLNESS & SPA
Pri procedúrach v spa centre sa využívajú aromatické oleje, byliny a koreniny so starobylými liečivými účinkami. Okrem masáží ponúka centrum ajurvédske procedúry, liečebné kúry, tradičné zábaly, manikúru a pedikúru. Služby v spa sú za poplatok.

Ubytovanie

Deluxe izby sú štýlovo zariadené a priestranné (majú rozlohu 42 m2). Izby sú vybavené telefónom, klimatizáciou, stropným ventilátorom, SAT TV, trezorom, rýchlovarnou kanvicou. Majú sedenie, balkón alebo terasu orientovanú na morskú stranu. Minibar je za poplatok.
Super Deluxe izby sú o niečo väčšie, majú rozlohu 49 m2. Majú novú kúpeľňu s jacuzzi.
Club Suite s rozlohou 67 m2 má kombinovanú obývačku a spálňu, veľkú kúpeľňu s vaňou, jacuzzi, balkón alebo terasu. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

Strava

V rámci zájazdu sú pre hostí pripravené raňajky, ktoré sa podávajú formou bufetu. Hotel ponúka možnosť doplatku na polpenziu, plnú penziu alebo all inclusive. Do all inclusive je zahrnuté: Stravovanie formou bufetu, predpoludním a popoludní káva, Čaj, občerstvenie, koláče, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 hod, polnočné občerstvenie.

Lokalita

Hotel Blue Water sa nachádza priamo na piesočnatej pláži len pár minút od centra strediska. Asi 130 metrov za hotelom vedie železnica do Colomba. Do ďalších stredísk je dobré spojenie, napr. Kalutara je vzdialená cca 8 kilometrov. Od letiska je hotel vzdialený 70 kilometrov.