Základné info

Hotel Bon Alpina je overený hotel s výhodnou polohou pre letné aj zimné aktivity. Je vhodný pre rodiny s deťmi, športovocov aj tých, ktorí majú radi wellness. V mestečku Igls je množstvo príležitostí na pešiu turistiku, zjazdové lyžovanie. Stredisko Patscherkofel ponúka mierne až stredne náročné zjazdovky.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: V cene je ubytovanie na 7 nocí s polpenziou a šesťdňový skipas pre oblasť Patscherkofel. V termíne od 2. januára 2017 do 7. januára 2017 je pobyt na 5 nocí s polpenziou a štvordňovým skipasom.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Hotel Bon Alpina je dostupný individuálnou dopravou. Nachádza sa v stredisku Patscherkofel vo vzdialenosti 570 km od Bratislavy.

Služby

Hotel Bon Alpina má recepciu, jedáleň, dve reštaurácie, bar, lyžiareň, výťah. V priestoroch lobby reštaurácie je wi-fi pripojenie zdarma. Hotel ďalej ponúka služby wellness centra a bezplatné parkovisko. Hotel má hlavnú reštauráciu, jedáleň, á la carte reštauráciu a bar. Súčasťou hotela Bon Alpina je aj wellness centrum, bazén, parný kúpeľ, sauna, relaxačná miestnosť, fitnes. Masáže a solárium sú za poplatok.

Ubytovanie

Izby v hoteli Bon Alpina sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom s WC. K vybaveniu izby tiež patrí telefón, SAT TV.
TYPY IZIEB:
Hotel Bon Alpina ponúka niekoľko typov izieb:
1- lôžkové izby
2-lôžkové izby typu štandard s možnosťou jednej prístelky
2-lôžkové izby typu komfort s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek

Strava

Hotel Bon Alpina poskytuje hosťom stravovanie vo forme polpenzie.
Raňajky sa podávajú formou bohatého bufetu.
Trojchodové večere s možnosťou výberu z menu, šalátový a polievkový bar.
Vianočná a silvestrovská večera je v cene.
Jedenkrát týždenne je v hoteli tirolský farmársky bufet.

Lokalita

Hotel Bon Alpina sa nachádza 300 metrov od lyžiarskych vlekov strediska Patscherkofel a 200 metrov od centra mestečka Igls. Innsbruck je vzdialený len 7 kilometrov. Zastávka skibusu, ktorý je zdarma, je priamo pri hoteli.