Základné info

Obľúbený prázdninový komplex sa nachádza necelých 27 km od mestečka Orosei a pozostáva z niekoľkých jednopodlažných a dvojpodlažných budov, umiestnených v rozľahlom areáli. Na pláž vzdialenú cca 600 m od komplexu sa dostanete príjemnou prechádzkou alebo vláčikom, ktorý premáva na pláž zadarmo. Rodiny s deťmi ocenia širokú ponuku športových a rekreačných aktivít, miniklub a animačné programy.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie na vybraný počet nocí, All Inclusive light, služby delegáta CK v mieste pobytu, poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy na 7/14 nocí

Služby

Vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie, pizzeria, 2 bary, bar pri bazéne, TV miestnosť, nočný klub alebo diskotéka, barbecue, Wi-Fi pripojenie na recepcii a v okolí bazéna zadarmo, veľký bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo), detský bazén, detské ihrisko, miniklub pre deti do 2 rokov, od 3 do 6 rokov, od 7 do 9 rokov, maxi klub pre deti od 10 do 13 rokov a club pre mladých od 14 do 17 rokov, - animačné a večerné programy, fitnes, bocca, hodiny tanca, futbal, volejbal, tenis

za poplatok: kanoe, jazda na koni

Upozornenie: Hotel požaduje vratnú zálohu za diaľkové ovládanie od klimatizácie, TV a za kľúče od izby vo výške 30€/izba. Hotel môže požadovať pobytovú taxu 2,50 €/osoba/deň splatnú v hotovosti na mieste pobytu.
Hotelová karta: Po príchode je nutné si predplatiť hotelovú kartu (vklad min. 20 €), ktorá slúži k bezhotovostnej platbe nad rámec objednaných služieb (napr. nápoje). Nevyužitý kredit bude klientom pri odchode vrátený späť.

Ubytovanie

Štandardná izba:

  • individuálna klimatizácia
  • TV so satelitným príjmom
  • minibar (naplnenie za poplatok)
  • vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC, sušič vlasov)
  • detská postieľka (za poplatok, potrebné rezervovať vopred)
  • trezor (zadarmo)
  • balkón alebo terasa

Strava

All inclusive light
raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas obeda a večere neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických nápojov, džúsy, voda a víno. Kupón na jeden rozlievaný nealkoholický nápoj pre dospelú osobu denne (voda, soft drink, džús), v bare pri bazéne v časoch určených hotelom.

Lokalita

Vzdialenosť od:
- pláže: 600 m (shuttle vláčik na pláž zadarmo)
- letiska: 105 km
- centra: 1 km
- nákupných možností: v okolí