Základné info

Obľúbený hotelový komplex Calanovella Mare sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži v letovisku na severozápadnom pobreží Sicílie. Ide o klubový hotel s príjemnou, uvoľnenou atmosférou. Je dobrou voľbou pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia nielen priestranný bazén a umiestnenie hotela pri pláži, ale predovšetkým Mango klub s českými alebo slovenskými animátormi. Ubytovanie je zabezpečené v hoteli alebo v rezidenčnej časti v záhrade. Odporúčame klientom všetkých vekových kategórií i rodinám s deťmi. Hotel disponuje izbami aj pre handicapovaných klientov.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie so službami all inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, piano bar, bazén so šmykľavkou a vodnými tryskami (ležadlá a slnečníky zadarmo), detský bazén, diskotéka, konferenčná miestnosť (až pre 400 osôb), minimarket, miniklub, detské ihrisko.

Pláž:
Piesočnatá, lehátka a slnečníky zadarmo.

Športové aktivity:
Animačné programy, futbalové ihrisko, tenisový kurt. Za poplatok: vodné športy na pláži.

Ubytovanie

Štandardná izba: klimatizácia, telefón, TV, vlastné sociálne zariadenie, trezor, chladnička. V prípade ubytovania 2 detí, sú prístelky formou poschodovej postele.

Strava

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Lokalita

Taliansko / Sicílía