Základné info

Hotel Canada sa nachádza v alpskom meste Pinzolo, kde je k dispozícii 42 km zjazdoviek a 5 km bežkárskych tratí. Lyžovačka je možná aj v známom rodinnom stredisku Madonna di Campiglio, ktoré má 50 km zjazdoviek a 21 km bežkárskych tratí. V hoteli je k dispozícii wellness, reštaurácia aj vináreň.

 

 

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie na 4/5/6/7 nocí podľa výberu, polpenziu, Silvestrovskú gala večeru , vstup do Wellnes, WIFI, skibus
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

HOTEL
Hostia môžu v hoteli Canada využívať parkovisko alebo garáže, ktoré sú za poplatok. K dispozícii je miestnosť s televízorom, herňa, výťah, terasa, lyžiareň. V spoločných priestoroch je Wi-Fi pripojenie zdarma.
REŠTAURÁCIE
V hoteli nájdete reštauráciu, jedáleň a vináreň. Hotel podáva domáci chlieb, jedlá kombinujú stredomorskú a tradičnú kuchyňu. Na vyžiadanie sú k dispozícii aj jedlá vhodné pre alergikov a ľudí s intoleranciami.
WELLNESS & SPA
Po celodennej lyžovačke si môžete oddýchnuť vo wellness centre so saunou, bazénom, tureckým kúpeľom a vírivkou. Kozmetické ošetrenia a solárium sú za poplatok.

Ubytovanie

Izby v hoteli Canada sú zariadené dreveným nábytkom. K ich vybaveniu patrí vlastná kúpeľňa so sušičom na vlasy, televízor, telefón, trezor a minibar. Izby majú balkón s výhľadom na hory.
TYPY IZIEB
Jednolôžková izba
Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek v podobe poschodovej postele.

Strava

Hotel Canada poskytuje stravovanie formou polpenzie.
Raňajky sa podávajú formou bohatých bufetových stolov.
Večere majú tri chody a je počas nich k dispozícii šalátový bufet.
Vianočná a silvestrovská večera je v cene.

Lokalita

Hotel Canada sa nachádza v centre mesta. Lyžiarske vleky Doss Sabion sú vzdialené 250 m. Stredisko Madonna di Campiglio sa od hotela nachádza 12 km.