Základné info

Moderný hotel, na jednej z najvyhľadávanejších pláží na ostrove, vhodný pre všetky vekové kategórie. Nachádza sa v centre letoviska Protaras, priamo pri piesočnatej pláži “Fig Tree Bay”. V bezprostrednom okolí nájdete nákupné možnosti, bary a zábavu. Medzinárodné letisko je vzdialené 70 km.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
225 izieb, recepcia, výťah, lobby s WiFi, 3 reštaurácie, a´la carte reštaurácia, bar, 2 bazény, detský bazén, vnútorný bazén (od 16r.), animácie, miniklub, detské ihrisko, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo (možnosť bezplatne rezervovať rovnaké počas celého pobytu), plážové osušky. Za poplatok: Spa, masáže, sauna, jacuzzi, minimarket, kozmetický salón, tenis, stolný tenis, volejbal, internetový kútik.

Pláž
Najznámejšia piesočnatá pláž v Protarase sa nachádza priamo pri hoteli. Plážové ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy a potápačské centrum sú na pláži k dispozícii za poplatok. Pláž bola ocenená prestížnou Modrou vlajkou za kvalitu a čistotu vody .

 

Ubytovanie

2-lôžková štandardná izba bez možnosti prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby s možosťou 1 prístelky, rodinná izba s možnosťou 2 prísteliek (max 2+2), kúpeľňa, vaňa, WC, sušič vlasov, individuálna klimatizácia, telefón, TV/SAT, rádio, chladnička, trezor, balkón/terasa, minibar, set na kávu a čaj, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: WiFi.

Strava

Raňajky formou bufetu. Za príplatok: polpenzia (večere výber z 3 menu, každé menu zahŕňa predjedlo, hlavný chod, dezert) alebo plná penzia: nápoje k obedu a večeri za príplatok, presný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Lokalita

Cyprus  / Protaras