Základné info

Obľúbený plážový hotel s upravenou záhradou, vhodný vybavením a zameraním animačných programov na rodinnú dovolenku. Do centra letoviska Konakli sa dostanete pešo (cca 1 km), do neďalekej Alanye sa dopravíte dolmušom. Odporúčame všetkým, ktorí chcú zažiť príjemnú rodinnú dovolenku.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava, letiskové a servisné poplatky, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie na vybraný počet nocí, All Inclusive, služby delegáta CK v mieste pobytu, poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecky z Bratislavy, Košíc, Sliača, Popradu na 7/10/11/14 nocí

Služby

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar / snack bar, obchodná arkáda, diskotéka pod šírym nebom (nápoje za poplatok), kaderníctvo, TV kútik, 2 bazény, detský bazén (slnečníky a ležadlá zadarmo), šmykľavky, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), miniklub (pre deti 4-12 rokov), detské ihrisko, nepravidelné animačné programy, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, fitnes, turecké kúpele (procedúry za poplatok)
za poplatok: biliard, sauna, masáže, vodné športy na pláži

Ubytovanie

Individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so sat. príjmom, minichladnička, vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, trezor (za poplatok), balkón

Strava

All Inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, popoludní káva/čaj s pečivom, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby v čase od 10:00 - 23:00 hod. na miestach určených hotelom.

Lokalita

Poloha hotelu
- priamo pri pláži
- od letiska 115 km
- od centra 1 km (Konakli)
- od centra 12 km (Alanya)
- od nákupných možností 50 m

Pláž: piesočnato-kamienková, miestami pri vstupe s kamennými plátmi, slnečníky, ležadlá a matrace zadarmo, bar na pláži