Základné info

Moderný hotel je situovaný v udržiavanej záhrade na pobreží Protarasu vo vzdialenosti len 1,5 km od centra (dopravu zaisťuje pravidelné linkové spojenie). V okolí hotela sa nachádza mnoho obchodov, barov a reštaurácií. Krásnu piesočnatú pláž od hotela oddeľuje len hotelová záhrada s veľkým bazénom. Letisko v Larnace je vzdialené 45 km. Letovisko Ayia Napa leží vo vzdialenosti 11 km od hotela.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, bar, hala s televízorom, hlavná reštaurácia, kaviareň, obchod so suvenírmi, kaderníctvo a konferenčné priestory. K vonkajšiemu vybaveniu patrí bazén so sladkou vodou, bar pri bazéne a terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zadarmo. Deťom sa ponúka detský bazénik a detský kútik.

Pláž
Hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži. Plážové ležadlá a slnečníky pre hotelových hostí k dispozícii za poplatok. Vodné športy a potápanie k dispozícii za poplatok.

Služby
V hoteli sa organizujú denné animačné programy a trikrát týždenne tematické večery. Hotel ponúka rôzne možnosti športového vyžitia, k dispozícii sú tenisové kurty (s osvetlením), stolný tenis, biliard, šípky, vodné pólo, plážový volejbal alebo vodné športy na pláži vrátane výuky potápania (za poplatok). Internetový kútik je možné využívať za poplatok. Na vyžiadanie hotel ponúka službu stráženia detí (za poplatok).

Ubytovanie

2-lôžková štandardná izba s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., kúpeľňa, sprcha, WC, sušič vlasov, individuálna klimatizácia, telefón, TV/SAT, rádio, trezor, balkón, Wifi, set na kávu a čaj. Za poplatok: minibar.

Strava

Raňajky formou bufetu. Za príplatok: polpenzia formou bufetu alebo all inclusive formou bufetu: raňajky, obed, večera formou bufetu, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie, káva, čaj, koláčiky, presný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Lokalita

Cyprus / Protaras