Základné info

Moderný hotelový rezort je situovaný na kľudnom mieste na okraji známeho letoviska Ayia Napa len 300 m od preslávenej pláže Nissi Bay. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v tesnej blízkosti hotela alebo v 3 km vzdialenom centre živého letoviska (bary, reštaurácie, diskotéky, kaviarne, obchody, tradičný trh, požičovne automobilov a motocyklov, vodné športy na pláži). Hotel má ideálnu polohu pre poznávanie prírodných krás i historických pamiatok v okolí (Paphos, Famagusta, Kyrenia, pohorie Trodos).

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
3- poschodová hlavná budova, vedľajšia budova, vstupná hala s recepciou, výťah, lobby s WiFi, reštaurácia, 3 bary, bazén, detský bazén, terasa na slnenie ( ležadlá a slnečníky zadarmo), vnútorný bazén, tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, fitness. Za poplatok: internetový kútik, obchod so suvenírmi, požičovňa áut, práčovňa, biliard, sauna, jacuzzi.

Služby
Príjemný rodinný hotel si získava svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže, vynikajúcou kuchyňou i veľmi dobrou úrovňou služieb. Organizuje pravidelné cyperské večery s tradičnou kuchyňou, živou hudbou a tancom. Umožňuje športové aktivity ako napr. cvičenie vo fitness centre, stolný tenis, tenis, biliard a motorizované a nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určená sauna, vírivka a pekný bazén s terasou.

Pláž
Jedna z najkrajších pláží na Cypre, známa Nissi Beach, s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza prechodom cez miestnu pobrežnú komunikáciu. Na pláži sa nachádza množstvo reštaurácii, barov a stánkov s občerstvením. Plážový servis ako aj bohatá ponuka vodných športov je k dispozícii za poplatok.

 

 

Ubytovanie

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky ( 22m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., bezbariérové izby, individuálne riadená klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/ vaňa, WC, sušič na vlasy, LCD TV, chladnička, telefón, balkón. Za poplatok: minibar.

Strava

Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu, snack počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.30 - 23.00), káva, čaj a zákusky (16.00 - 17.30). Presný rozpis konceptu obdržíte na recepcii pri ubytovaní.

Lokalita

Cyprus / Ayia Napa