Základné info

Hotelový komplex, ktorý ponúka ideálne podmienky na strávenie pohodovej a aktívnej rodinnej dovolenky, sa nachádza priamo pri peknej širokej pláži s tmavým pieskom a drobnými okruhliakmi. Rodiny s deťmi ocenia ubytovanie v priestranných rodinných izbách a zázemie pre deti s miniklubom, ihriskom a detským bazénom. Mesto Ierapetra je od hotela vzdialené približne 8 km, autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti hotela. Odporúčame predovšetkým rodinám s deťmi, je však vhodnou voľbou aj pre milovníkov aktívnej dovolenky a pekného kúpania.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava Bratislava - Kréta - Bratislava; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie v izbe standard na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta CK v mieste pobytu; poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecky z Bratislavy, Košíc na 7/10/11 nocí
Letecky zo Sliača na 10/11 nocí

Služby

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, reštaurácia s obsluhou, bar, bar pri bazéne, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie na recepcii (za poplatok), TV miestnosť, diskotéka, minimarket, konferenčná miestnosť, 2 bazény (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky na zálohu), 2 detské bazény, šmykľavky, miniklub, detské ihrisko, animačné programy, večerné programy, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, fitness, šípky, sauna, vírivka, v sesterskom hoteli Sunshine Creta Village: tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok)
za poplatok: biliard, masáže, vodné športy na pláži

Ubytovanie

Individuálne ovládateľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, chladnička, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor (za poplatok), balkón alebo terasa, Wi-Fi pripojenie (za poplatok)

Ubytovanie za príplatok
- izba s výhľadom na more
- rodinná izba s výhľadom na more
- rodinná izba

Strava

All inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré kontinentálne raňajky, počas dňa ľahké občerstvenie, zmrzlina, večerné občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Po predchádzajúcej rezervácii možnosť 1 x za pobyt večerať v reštaurácii s obsluhou. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom. Pri večeri sa vyžaduje formálne oblečenie.

Lokalita

Poloha hotelu
- pláže: pri pláži
- letiska: 105 km
- centra: Ierapetra 8 km
- nákupných možností: 1 km

Pláž: piesočnatá s okruhliakmi, ležadlá a slnečníky zadarmo