Základné info

Hotel Club Eloro sa nachádza na juhovýchodnom pobreží ostrova v Noto Marina, priamo pri pláži so zlatým pieskom. Táto oblasť patrí k najobľúbenejším oblastiam Sicílie, svojim hosťom ponúka zároveň krásne pláže aj dostupnosť historických pamiatok. Vzhľadom na pokojnejšiu lokalitu môžeme odporučiť nielen rodinám s deťmi, ktoré ocenia hotelový miniklub, ale aj klientom všetkých vekových kategórií, ktorí hľadajú pekné kúpanie, súkromie a možnosť prechádzok. V pešej vzdialenosti od hotela nájdete niekoľko ďalších piesočnatých pláží mimo hlavnej turistickej oblasti.

Upozornenie: Pobytová taxa 1,50 €/osoba/deň, splatná v hotovosti v mieste pobytu (deti do 14 rokov poplatok neplatia)

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s plnou penziou plus na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 bary, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), obchod so suvenírmi, kaderníctvo, bazén s oddelenou časťou pre deti (ležadlá zadarmo), miniklub (v období 16. 6. - 15. 9 .)

Pláž:
Piesočnatá, lehátka a slnečníky zadarmo (neplatí pre 1. a 2. rad ležadiel)

Športové aktivity
Animačné programy, večerné programy (v období 16.6.-15.9.), 2 tenisové kurty, stolný tenis, boccia, plážový volejbal.

 

Ubytovanie

Štandardná izba: centrálna klimatizácia, telefón, TV, chladnička (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor (na recepcii zadarmo), balkón alebo terasa.

Strava

Plná penzia plus: raňajky, obedy a večere formou bufetu (počas obeda a večere neobmedzené množstvo vody a vína).

Lokalita

Taliansko / Sicília