Základné info

Obľúbený hotel Corona Roja hosťom ponúka ubytovanie v štúdiách a apartmánoch s balkónom. Môžete si tu užiť ako pokojnú tak aj aktívnu dovolenku, vďaka športovým zariadeniam hotela a neďalekým reštauráciám, barom a diskotékam.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe , stravovanie podľa ponuky, letenka Viedeň- Las Palmas - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, telefonická asistenčná služba CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Viedne

Služby

Vybavenie:
K vybaveniu hotela patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, zmenáreň, služba organizácie výletov, úschovňa batožín, požičovňa áut, bankomat, práčovňa, čistiareň, výťah, platené internetové pripojenie, vonkajší bazén, záhrada, slnečná terasa, reštaurácia, bar, À la carte reštaurácia, bufetová reštaurácia, snack bar, k športovým zariadeniam v hoteli Corona Roja patria tenisové kurty, futbalové ihrisko a minigolf.

Ubytovanie a izby:
Každý jednoducho zariadený apartmán a štúdio hotela Corona Roja má satelitnú TV, pohovku a kuchynku s chladničkou.

Šport a relax:
tenisový kurt, golfové ihrisko (do 3 km), biliard, solárium, požičovňa bicyklov, detské ihrisko

Pre deti:
detské ihrisko

Ubytovanie

Ubytovanie a izby:
Každý jednoducho zariadený apartmán a štúdio hotela Corona Roja má satelitnú TV, pohovku a kuchynku s chladničkou.

Strava

all inclusive

Lokalita

Hotel Corona Roja sa nachádza len 100 metrov od pláže, kúsok od centra letoviska Playa del Inglés. Pláže, reštaurácie, bary a kaviarne letoviska Playa del Inglés sú vzdialené približne 300 metrov od hotela. Do štvrte San Fernando sa dostanete pešo za 15 minút a autobusová zastávka sa nachádza neďaleko.