Základné info

Vychutnajte si skvosty  Spojených Arabských Emiratov a Ománu počas 8 dňovej plavby na výletnej lodi COSTA NEORIVIERA so slovenským sprievodcom.

Výletná loď COSTA NEORIVIERA je od roku 2013 najmladším prírastkom do flotily spoločnosti COSTA.

Termíny

7 x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vybrané služby na lodi, leteckú dopravu z/do Viedne, transfery z/do Bratislavy a transfery letisko-prístav-letisko, služby slovenského sprievodcu.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Lodná spoločnosť

Costa Cruise Lines je najväčšou lodnou spoločnosťou v Európe a vznikla v Janove. V roku 1997 sa stala súčasťou svetovej spoločnosti Carnival Corparation, svetovej jednotky v námornom priemysle. Momentálne spoločnosť vlastní 12 výletných lodí a v roku 2012 k nim pribudne ďalších 5 lodí. Každá loď je jedinečná a unikátna, spája klasický a moderný štýl a súčasne zvýrazňuje taliansky pôvod. Niektoré lode sú veľké a luxusné a ponúkajú o to viac zábavy, iné sú menšie s osobnejšou atmosférou. Na lodiach môžu cestujúci využívať posilňovňu, saunu, jacuzzi a niektoré lode ponúkajú aj wellness centrá Samsara Spa, ktoré sú priamo spojené s vybranými kajutami. Ktorúkoľvek loď si vyberiete, precestujete tie najkrajšie moria a uvidíte úchvatnú krajinu s nádhernými obzormi. Od prvej chvíle, čo vstúpite na loď, si uvedomíte, že dovolenka na mori s Costa Cruises sa pre Vás stane nezabudnuteľným zážitkom. Posádku lodí tvorí 14 000 ľudí z 80 krajín tak, aby sa každý z cestujúcich mohol cítiť ako doma. Obsluha na lodiach hovorí piatimi jazykmi. Taliansky, anglicky, francúzsky, nemecky a španielsky, na niektorých lodiach tiež rusky a portugalsky. Všetky lode plávajú pod talianskou vlajkou po Stredomorí, severnej Európe, Baltskom mori, Karibiku, južnej Amerike, Spojených arabských emirátoch, na Ďalekom východe a v Indickom oceáne.

Doprava

V cene letecká doprava s Emirates na trase Viedeň-Dubaj-Viedeň, transfer z/do Bratislavy, transfery letisko-prístav-letisko.

Služby

Celkovo má 12 palúb (z toho 9 pre pasažierov). Kapacita lode je 1727 pasažierov a 500 členov posádky. K vybaveniu lode patrí: wellness a fitnes centrum (sauna, turecké kúpele, masáže, kozmetika, kaderníctvo), 2 bazény, 2 vírivky, vodné ihrisko pre deti, vonkajšia bežecká dráha, disko, kasíno, divadlo, animácie, knižnica, kartáreň, internet point, obchody, 3 reštaurácie a 7 barov.

Informácie o lodi:
Tonáž: 48,200 t Dĺžka: 216 m Šírka: 29 m , Rýchlosť:21 uzlov

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom. Kúpeľne sú vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou, sušičom na vlasy a kozmetikou. 24 h kajutový servis a pre suity osobný kajutový steward. Typy kajút: vnútorné kajuty (2-4 osoby), kajuty s oknom (2-4 osoby), kajuty s balkónom (2-3 osoby) a suity (2-4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Strava

Plná penzia.

Itinerár

          dátum prístav príchod odchod
Deň 1 Transfer z Bratislavy na letisko Viedne  ,let do Dubaja ,transfer na loď
Deň 2 Dubaj, Spojené Arabské Emiráty  12:00
Deň 3 Muscat, Omán 08:30
Deň 4 Muscat, Omán  01:00
Deň 5 Sir Bani Yas Island ,Spojené Arabské Emiráty  09:00  18:00
Deň 6 Abu Dhabi, Spojené Arabské Emiráty  09:00  23:59
Deň 7 Dubaj, Spojené Arabské Emiráty  08:00
Deň 8 Transfer letisko Dubaj, prílet do Viedne,transer do Bratislavy

Lokalita

Pristav:Dubaj,Spojené Arabské Emiráty
Plavba: Dubaj, Omán