Základné info

Luxusný hotel postavený skôr v modernom európskom štýle so 138 prízemnými izbami umiestnenými nad plážou v krásnej tropickej záhrade leží na severe ostrova priamo pri pláži Kendwa, cca 60 min jazdy od letiska Zanzibar. Hotel je vhodný pre náročných klientov.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Bratislavy; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie formou All Inclusive; služby delegáta v mieste pobytu; poistenie insolventnosti CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy

Služby

4 reštaurácie, 3 bary, bazén s jacuzzi, obchod, konferenčná miestnosť, business centrum s WiFi pripojením, zmenáreň, za poplatok: masáže a kúpele, práčovňa, internet, stráženie detí a lekár na telefóne. Fitness centrum, animačné programy, tenisový kurt, šnorchlovanie, za poplatok: centrum vodných športov (katamarány, windsurfing, kanoe, plachtenie, vodné lyže, wakeboarding, jazdy na banáne, rybárčenie), potápačské centrum PADI.

Ubytovanie

Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC a bidetom, sušič vlasov, individuálne nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, moskytiéra, TV SAT, telefón, elektronický trezor, minibar, príslušenstvo k príprave kávy a čaju, detektor dymu, dáždniky, terasa s výhľadom na oceán.

Strava

All Inclusive zahŕňa nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno, snacky počas dňa, slnečníky a ležadlá pri bazéne i na pláži, požičanie osušiek na pláži, denné cvičenie, neprofesionálne vybavenie na windsurfing, kanoe, plážový volejbal, futbal, knižnicu, stolný tenis, disko, animačné programy. Ostatné športy za poplatok.

Lokalita

Hotel sa nachádza na severe ostrova priamo pri pláži Kendwa, cca 60 min jazdy od letiska Zanzibar. Piesočná pláž priamo pri hoteli.