Základné info

Grécko/Samos/Pythagorion
294 izieb rozdelených medzi hlavnú budovu (179 izieb, 2 poschodia, výťah) a niekoľko desiatok 1-2patrových domčekov v tradičnom štýle gréckej dediny s osobitou atmosférou. Vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť s TV / sat., Hlavná reštaurácia, taverna, 2 bary, kaviareň, minimarket, predajňa suvenírov, kaderníctvo, butik, konferenčná miestnosť. Vonku bazén, jacuzzi, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky proti kauciu, bar pri bazéne.294 izieb rozdelených medzi hlavnú budovu (179 izieb, 2 poschodia, výťah) a niekoľko desiatok 1-2patrových domčekov v tradičnom štýle gréckej dediny s osobitou atmosférou. Vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť s TV / sat., Hlavná reštaurácia, taverna, 2 bary, kaviareň, minimarket, predajňa suvenírov, kaderníctvo, butik, konferenčná miestnosť. Vonku bazén, jacuzzi, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky proti kauciu, bar pri bazéne.Jeden z najkvalitnejších hotelov na ostrove Samos. Štýlový komplex v modernom dizajne. Pláž bola ocenená modrou vlajkou. Rezort vhodný pre všetky vekové kategórie.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : leteckú dopravu z Viedne, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s polpenziou na 7 nocí, služby nemecky hovoriaceho delegáta CK, poistenie CK proti úpadku
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Viedne

Služby

Vybavenie
294 izieb rozdelených medzi hlavnú budovu (179 izieb, 2 poschodia, výťah) a niekoľko desiatok 1-2 poschodových domčekov v tradičnom štýle gréckej dediny s osobitou atmosférou. Vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť s TV / sat., Hlavná reštaurácia, taverna, 2 bary, kaviareň, minimarket, predajňa suvenírov, kaderníctvo, butik, konferenčná miestnosť. Vonku bazén, jacuzzi, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky proti kauciu, bar pri bazéne.

Pláž
Piesočnato štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora, lehátka a slnečníky za polpatok

Športové aktivity a zábava:
Minigolf, stolný tenis, biliard, fitness. Za poplatok: plážový volejbal, tenis, sauna, vodné športy na pláži.

 

Ubytovanie

Štandardná izba: 2lôžková izba v hlavnej budove, kúpeľňa / WC (fén), klimatizácia, TV / sat., Telefón, chladnička, roomservice za poplatok trezor, balkón alebo terasa, výhľad do záhrady.

 

 

Strava

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetových stolov.

Lokalita

Grécko/Samos/Pythagorion