Základné info

Moderný rezort je tichý a nachádza sa na kopci v turistickom stredisku Maspalomas. Krásne duny a piesočná pláž je vzdialená asi 3,5 km od hotela odkiaľ je prevádzkovaná zdarma kyvadlová doprava. Početné nákupné a zábavné zariadenia, rovnako ako bary a reštaurácie (50-100m) sú dostupné niekoľko minút chôdze od hotela. Autobusové zastávky sú k dispozícii priamo pred hotelom. Letisko Gran Canaria je vzdialené približne 35 km.

Termíny

V cene za osobu je zahrnuté: 7x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe , stravovanie podľa ponuky, letenka Viedeň - Las Palmas - Viedeň, transfer letisko - hotel - letisko, telefonická asistenčná služba CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Viedne

Služby

Vybavenie:
Moderný hotelový rezort disponuje 437 izbami rozmiestnenými v niekoľkých päťposchodových budovách , obklopených starostlivo udržiavanou záhradou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie , diskotéka, obchodná arkáda, niekoľko barov , herňa, detský klub , detské ihrisko , sauna , masážny salón , internetový kútik ( za poplatok ) , veľký vonkajší vyhrievaný bazén, detský bazén, terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , športoviská , požičovňa automobilov a bicyklov a parkovisko .

Služby:
Moderný hotelový rezort si získava svojich hostí príjemnou živou atmosférou, vynikajúcou kuchyňou , pestrou ponukou služieb a ich dobrou úrovňou . Zabezpečuje pravidelné bohaté animačné programy pre deti ( súťaže , kreatívne dielne, kvízy , mini klub, ihrisko, detský bazén ) i dospelých a zábavné večerné show . Umožňuje športové aktivity ako napr . Aerobik, vodnú gymnastiku , vodné pólo , tenis, lukostreľbu , stolný tenis, jazdy na bicykloch, pétanque a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok ( napr . Loďky , vodné bicykle, windsurfing , vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny , jazdy na banánoch , šnorchlovanie ) . Pre relaxáciu je určená sauna , masážny salón , salón krásy a veľký vonkajší bazén s terasou .

Ubytovanie

Moderne zariadené , priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta , fén ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom , satelitnou TV, minibarom ( konzumácia za poplatok ) , trezorom a balkónom alebo terasou . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) .

Strava

all inclusive

Lokalita

Maspalomas