Základné info

Rezort Dunas Suites & Villas je jedinečný v celej oblasti Maspalomas. Hotel s horizontálnou štruktúrou v záhrade s rozlohou 75 000 m2, z neho robia ideálne miesto pre oddych a načerpanie nových síl. Určite oceníte zóny pokoja. Celý komplex má niekoľko bazénov obklopených bujnou vegetáciou. Špičkoví kuchári sa vám postarajú o nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Na svoje si prídu aj milovníci golfu. Golfové ihrisko sa nachádza len 600 metrov od komplexu. Na pláž v Maspalomas sa dostanete 20-minutovou prechádzkou popri palmovej oáze a jazere La Charca, alebo môžete využiť bezplatnú dopravu 4x za deň, alebo linkové autobusy, ktoré premávajú v hustom intervale. Hostia s all inclusive programom môžu čiastočne využívať aj služby susediaceho rezortu Dunas Maspalomas Bungalows – tenisové kurty a bazény.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie na 7 nocí so stravovaním podľa ponuky, letenka vrátane batožiny 23 kg, transfer v mieste pobytu, parkovanie na letisku Viedeň - Parkplatz C priamo na letisku, zástupca CK v mieste pobytu.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká doprava s odletom z Viedne

Služby

Vybavenie a služby
Rezort má 302 izieb. K dispozícii je recepcia, WiFi v celom hoteli (v cene), reštaurácia, 3 bary, lobby bar (nie je v programe all inclusive). Vo veľkej záhrade sa nachádzajú 4 bazény, vírivka, slnečné terasy a 1 bar pri bazéne. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma. Plážové osušky sú k dispozícii za poplatok / kauciu.
Šport a zábava
Šport a zábava zadarmo
animačné denné a večerné programy organizované hotelom
aerobik, boccia, lukostreľba,posilňovňa, stolný tenis.
Šport a zábava za poplatok
biliard, tenis, masáže a procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, golf.Ďalšie informácie
Pláž
Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby, obývacia izba, oddelená spálňa (posuvné dvere), minibar (na vyžiadanie, za poplatok), klimatizácia, trezor, satelitná TV, Wi-Fi, telefón, vaňa so sprchou / sprchový kút, WC, sušičom vlasov, zariadená terasa so záhradkou.

Strava

All inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, kuchárske show
počas jedál nelako, pivo a víno
drobné občerstvenie (10.30 – 13.00 a 15.00 – 18.00)
popoludňajšia káva, čaj a zákusky (16.00 – 17.00)
zmrzlina (10.00 – 18.00)
nealkoholické a národné alkoholické nápoje v bare pri bazéne a v nočnom klube (10.00 – 24.00).
Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.

Lokalita

vzdialenosť od pláže –- 1200 m
vzdialenosť od letiska – 35 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 1200 m (Faro)