Základné info

Hotel ponúka množstvo príležitostí strávenia dovolenky pre všetky vekové kategórie v modernom letovisku Larnaka. Hotel je vybudovaný v južnej časti ostrova Cyprus, v letovisku Larnaka. Centrum mesta je vzdialené približne 2 km. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené 5 km. Hlavné mesto Nikózia, cez ktoré vedie takzvaná “zelená hranica” medzi gréckou a tureckou časťou je od hotela vzdialená 50 km.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
64 izieb, vstupná hala s recepciou, výťah, lobby s Wifi, reštaurácia, bar, panoramatický bazén, terasa na slnenie (ležadlá a slnečníky zadarmo), detské ihrisko. Za poplatok: trezor, obchod so suvenírmi, požičovňa áut, fitnes, masáže.

Služby
Obľúbený novo zrekonštruovaný plážový hotel si získava svojich hostí polohou priamo pri peknej pláži , vynikajúcou kuchyňou aj dobrou úrovňou služieb . Organizuje pravidelné folklórne večery so živou hudbou a tancom . Umožňuje športové aktivity ako napr . Plávanie, cvičenie vo fitness centre, stolný tenis a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži ( napr . Loďky , vodné bicykle, windsurfing , paragliding , motorové člny , jazdy na banánoch ) . Pre relaxáciu je určený pekný bazén s terasou a sauna . Ďalšie možnosti relaxácie , zábavy i športového vyžitia majú hostia v neďalekom centre letoviska Larnaka .

Pláž
Hotel sa nachádza na známej pláži Makenzie, ocenej modrou vlajkou, s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa tu množstvo reštaurácii, barov a stánkov s občerstvením. Plážový servis ako aj bohatá ponuka vodných športov je k dispozícii za poplatok.

 

Ubytovanie

2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sa v tomto hoteli považujú osoby mladšie ako 12r., väčšina izieb s bočným výhľadom na more, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/ vaňa, WC, sušič na vlasy, TV, chladnička, telefón, balkón, Wifi, detská postieľka

Strava

Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu, snack počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10:00 - 23:00). Presný rozpis konceptu obdržíte na recepcii pri ubytovaní.

Lokalita

Cyprus / Larnaca