Základné info

Hotel Grand Oasis Tulum sa nachádza cca 25 km od známeho archeologického náleziska Tulum, cca 40 km od turistického letoviska Playa del Carmen. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 110 km.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta v mieste pobytu; poistenie insolventnosti CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

Recepcia, lobby, výťahy, 5 reštaurácii, 6 barov (vrátane wine baru), 3 bazény s vyznačenou zónou pre deti, miniklub, detské ihrisko, opatrovanie detí (za poplatok), obchod so suvenírmi, práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut a bicyklov, parkovisko, denná zábava pre deti a dospelých, večerníé show a vystúpenia, vodný volejbal, plážový volejbal, joga, thai-chi, zumba, viacúčelové ihrisko, posilňovňa, 2 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok) Za poplatok: SPA, golf, potápanie.

Ubytovanie

Dokopy 310 priestranných izieb pre max. 4 osoby.
Vybavenie: satelitná TV, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom, telefón, bezplatný minibar (pivo, voda, nealkoholické nápoje), trezor (za poplatok cca 7 USD/deň), balkón alebo terasa. Štandardné izby sú s výhľadom do záhrady, možnosť izieb s výhľadom na more za príplatok.

Strava

All Inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii.
ľahké občerstvenie počas dňa
miestne alkoholické a nealkoholické nápoje medzi 10:00-24:00

Lokalita

Hotel Grand Oasis Tulum sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, považovanej za jednu z najatraktívnejších pláží na Riviera Maya, aj vďaka prístupu ku koralovému útesu. Hotel zdarma zabezpečuje plážové osušky, lehátka a slnečníky na pláži. cca 25 km od známeho archeologického náleziska Tulum, cca 40 km od turistického letoviska Playa del Carmen. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 110 km.