Základné info

Hotel Haas sa nachádza v stredisku Bad Gastein, ktoré je známe kúpeľné mesto. Údolie Gastein je súčasťou lyžiarskej oblasti Ski Amadé. Lyžiarom je k dispozícii viac ako 200 kilometrov zjazdových tratí rôznych stupňov náročnosti, trasy na bežky, sánkarské dráhy, fun park, terény na freeride, korčuľovanie, prechádzky so snežnicami a celoročne udržiavané kúpeľné chodníky.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou za osobu
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

HOTEL
Hotel Haas má vstupnú halu s recepciou, lyžiareň so sušičom topánok, saunu. Hostia môžu využívať bezplatné parkovisko. Wi-Fi pripojenie je zdarma.
REŠTAURÁCIE
Hotel má k dispozícií reštauráciu, vináreň, jedáleň, kaviareň.
WELLNESS & SPA
Hostia môžu trikrát týždenne využiť saunu v čase od 16:00 do 19:00 hod.

Ubytovanie

Izby v hoteli Haas majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, káblovú TV, telefón, trezor za poplatok, sušič na vlasy, minibar. Niektoré izby majú balkón. Jednolôžkové izby sú bez príplatku.
Ubytovanie je možné v niekoľkých typoch izieb: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby pre dvoch dospelých a dve deti majú dve oddelené miestnosti so spojovacími dverami.

Strava

Stravovanie je formou polpenzie:
Raňajky sa podávajú formou bufetu.
Štvorchodové večere s možnosťou výberu z menu.
Vianočná a silvestrovská večera s hudbou a ohňostrojom je v cene.

Lokalita

Hotel Haas sa nachádza 3 kilometre od centra strediska a rovnako je vzdialený aj od lyžiarskych vlekov. Zastávka skibusu, ktorý je zdarma, sa nachádza 300 metrov od hotela. Bežkárske trate vedú priamo popri hoteli.