Základné info

Hotel Adeo Alpin sa nachádza v známej lyžiarskej oblasti Kitzbühel – Kirchberg, kde sa každoročne koná aj závod Hahnenkamm. Centrum mestečka Sankt Johann je od novopostaveného hotela dostupné 10 minútovou prechádzkou. V tesnej blízkosti hotela je situovaná lanovka s osvetlenou zjazdovkou. V okolí je ďalej 43 km lyžiarskych tratí určených predovšetkým pre skúsenejších lyžiarov a približne 250 km bežkárskych trás. Kitzbühelské Alpy patria medzi vyhľadávané lokality či už v zimnej alebo letnej sezóne. Táto lokalita je tiež známa širokou ponukou tradičných tirolských špecialít podávaných v blízkych reštauráciách ako vyprážané kurča, palacinky alebo gröstl.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie bez stravy pre jednu osobu a použitie sauny
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

HOTEL - hotel Adeo Alpin je moderný lyžiarsky hotel v tesnej blízkosti zjazdoviek a sedačkovej lanovky. Je vybavený recepciou, lobby barom, reštauráciou a vyhrievanou lyžiarňou. Bezplatné súkromné parkovisko je možné využiť podľa dostupnosti (vonkajšie alebo podzemné). V hoteli taktiež nájdete požičovňu lyží či lyžiarsku školu. Celý hotel má bezplatné Wi-fi pripojenie. Ubytovaní klienti majú možnosť zdarma jedenkrát počas svojho pobytu využiť „Panorama Badenwelt“, miestny vodný svet vzdialený asi jeden kilometer od hotela.
REŠTAURÁCIE - hotel ponúka za doplatok možnosť raňajok v hotelovej reštaurácii. Rovnako je v nej možné individuálne využiť ponuku večerí ako aj lobby bar s ponukou alkoholických a nealkoholických nápojov a vín rakúskej produkcie Wachau, Kamptal alebo Burgenlande. V mestečku Sankt Johann je množstvo barov a reštaurácii, ktoré ponúkajú aj tradičné tirolské jedlá a pochúťky.
BAZÉNY - hotel nemá vlastný bazén, ale v prípade záujmu môžete využiť neďaleký vodný svet „Panorama Badenwelt“, s wellnessom, saunou a ponukou masáží za poplatok.
ŠPORT & ZÁBAVA - keďže sa hotel Adeo Alpin nachádza priamo v blízkosti vlekov a zjazdoviek je ideálnym miestom na dobrú lyžovačku alebo bežkovanie. Vo voľných chvíľach môžete využiť hotelové fitnesscentrum, knižnicu alebo herňu.
WELLNESS & SPA - v hoteli Adeo Alpin sa nachádza sauna, ktorá je pre ubytovaných klientov zdarma.

Ubytovanie

Izby hotela Adeo Alpin sú vybavené kúpeľňou so sprchou a oddeleným WC, sušičom vlasov, televíziou so satelitom, rádiom a balkónom. Hotel ponúka aj možnosť ubytovania s domácim zvieratkom za doplatok 5 eur na noc, ktorý sa platí na mieste.
TYPY IZIEB - Dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky pre dieťa do 18 rokov
Rodinné izby pre dvoch dospelých a dve deti majú dve miestnosti so spojovacími dverami.

Strava

V hoteli Adeo Alpin sa klienti stravujú individuálne. Hotel ponúka aj možnosť doplatku za raňajky, ktoré sú podávané formou bufetových stolov.
Výška doplatku je:
1-krát raňajky pre osobu nad 18 rokov 11 eur
1-krát krát raňajky pre osobu od 14 do 18 rokov 5 eur
1-krát raňajky pre deti od 6 do 14 rokov 3 eurá
Dieťa do 6 rokov zdarma

Lokalita

Hotel Adeo Alpin otvorený v roku 2015 sa nachádza priamo pri sedačkovej lanovke Hochfeld v mestečku Sankt Johann v lyžiarskej oblasti Kitzbühel - Kirchberg. Približne jeden kilometer od hotela sa nachádza vodný svet St. Johann.