Základné info

Veľmi kvalitný elegantný hotelový rezort na ostrove Lesbos je situovaný na pokojnom mieste v miernom svahu len 100 m od menšej piesčito-kamienkovej pláže a 800 m od centra živého letoviska Petra. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od hotela (bary, taverny, obchody, kaviarne, diskotéky, vodné športy na pláži, zastávka miestnej dopravy, požičovne automobilov a motocyklov). Medzinárodné letisko Mytilini je vzdialené 55 km.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : leteckú dopravu z Viedne, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, služby nemecky hovoriaceho delegáta, poistenie CK proti úpadku
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Viedne

Služby

Vybavenie
Luxusný hotelový rezort disponuje 106 izbami rozmiestnenými v štýlových poschodových domčekoch obklopených peknou záhradou s nádherným panoramatickým výhľadom na pobreží a stredoveké mestečko Molyvos. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, kaviareň, TV kútik, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (v lobby zdarma), veľký vonkajší bazén, detský bazén, opaľovací terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), snack bar pri bazéne, tenisový kurt, detské ihrisko.

Pláž
Pekná menšia piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora a krištáľovo čistou vodou sa nachádza 150 m od rezortu. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky za poplatok.

Ubytovanie

Elegantne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, chladničkou, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.

Strava

Raňajky formou bufetových stolov.

Lokalita

Grécko / Lesbos / Petra