Základné info

Hotel Berghof sa nachádza v stredisku Innerkrems v nadmorskej výške 1560 metrov nad morom. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi. Hneď vedľa neho je k dispozícii lyžiarska škola s detským klubom.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu, dieťa vo veku od 0 do 3 rokov na prístelke v izbe 1/2+2b platí paušál 22 EUR na noc
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

HOTEL
Hotel Berghof má recepciu, reštauráciu, miestnosť s krbom, bar, lyžiareň. Hostia môžu využívať parkovisko. Wi-Fi pripojenie je zdarma.
REŠTAURÁCIE
V reštaurácii sa podávajú raňajky a večere. V čase od 18:00 do 20:00 hod. je k dispozícii aj detský bufet alebo detské menu. Hostia môžu požiadať aj o diétne alebo vegetariánske jedlá.
ŠPORT & ZÁBAVA
Lyžiarske stredisko Innerkrems sa nachádza v nadmorskej výške 1550 až 2200 metrov nad morom. Na lyžovanie je 36 km zjazdoviek rôznych náročností a 60 km bežkárskych tratí. Svahy sa nachádzajú v dvoch národných parkoch – Vysoké Taury a Nockberge. K dispozícii je tiež free-ride aréna a dva snowparky. K aktivitám v hoteli patrí stolný tenis a bowling, ktorý je za poplatok.
WELLNESS & SPA
V hoteli sa nachádza wellness centrum s tureckým kúpeľom, saunou, infračervenou kabínou, vírivkou a fitnes. Solárium, masáže a kúpací plášť sú za poplatok.

Ubytovanie

Izby v hoteli Berghof sú zariadené v tradičnom štýle s dreveným nábytkom. Vybavené sú kúpeľňou so sprchou, WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitným televízorom, trezorom. Niektoré izby majú na vyžiadanie balkónom za príplatok. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.

Strava

Stravovanie v hoteli Berghof je formou polpenzie, raňajky sa podávajú formou bufetu, štvorchodové večere sú s možnosťou výberu, šalátový bufet, vianočná a silvestrovská večera je v cene.

Lokalita

Hotel Beghof sa nachádza priamo pri vleku. Mestečko Kremsbrücke je vzdialené deväť km.