Základné info

Príjemný hotel v pokojnom kúte najväčšieho Baleárskeho ostrova Malorka je hotel Castell Royal, ktorý leží v zátoke Canyamel. Tí, ktorých lákajú nákupy sa môžu vybrať do neďalekého mesta Cala Ratjada. V okolí sa nachádzajú štyri golfové ihriská a päť minút od hotela je tenisový klub so siedmimi antukovými kurtmi. Krátka desaťminútová prechádzka zavedie hostí hotela Castell Royal k jaskyni Arta, kde sa more rozbíja o rozmarné útesy a na svoje si prídu milovníci podmorského sveta, ktorí pri šnorchlovaní objavia podvodné panorámy. Pred hotelom sa tiahne piesočnatá pláž, ktorá prakticky susedí s hotelovým bazénom. Veľká záhrada ponúka príjemné miesta na odpočinok v tieni. Letnú dovolenku v hoteli Castell Royal môžete prežiť s cestovnou kanceláriou Unitravel.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava, 7-krát (resp.14-krát) ubytovanie, stravovanie all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Unitravel, servisné poplatky
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy

Služby

HOTEL
Hotel s veľkou záhradou, ktorá poskytuje príjemný tieň, má pre svojich hostí k dispzícii 24-hodinovú recepciu, reštauráciu s možnosťou bezlepkovej stravy, bar, Wi-Fi (zdarma). V areáli sa nachádza bazén s ležadlami a osuškami za poplatok. Hostia hotela Castell Royal môžu vyskúšať niektorú zo športových aktivít alebo služby wellness. Okrem toho sú pripravené animácie a večerná zábava. Suveníry si nakúpite aj v tunajšom obchode.
REŠTAURÁCIE
Prednosťou hotela Castell Royal je, že svojim hosťom ponúka aj možnosť bezlepkovej stravy. Drinky a nápoje nájdete v bare.
BAZÉNY
Hotel má vlastný bazén s ležadlami a osuškami za poplatok. Časť hlavného bazéna je vyhradená pre deti.
ŠPORT & ZÁBAVA
Hostia hotela Castell Royal si môžu zahrať stolný tenis, biliard, golf (za poplatok), tenis (za poplatok). Vyskúšať môžete aj vodnú gymnastiku. Počas dňa vás zabavia animácie, večer je pripravená večerná zábava.
WELLNESS & SPA
Hostia sa môžu vybrať na masáž, ktorá je za poplatok.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby majú možnosť jednej alebo dvoch prísteliek. V izbách je Wi-Fi (zdarma), kúpeľňa, klimatizácia, telefón, balkón, SAT TV, trezor (za poplatok), sušič na vlasy a minichladnička.

Strava

Pre hostí je pripravené stravovanie formou all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, 2x týždenne tematické večere a 1x týždenne gala bufet, káva, čaj, koláče, zmrzlina (15:00 – 18:00 h), miestne a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje, kokteily (10:00 – 23:00 h), snacky, pivo, nealkoholické nápoje v plážovej reštaurácii (10:00-13:00 h a 14:30 – 18:00 h).

Lokalita

Hotel Castell Royal leží v severovýchodnej časti ostrova Malorka, v pokojnom turistickom stredisku Canyamel. V blízkosti nájdete obchody, kaviarne, reštaurácie. Desať kilometrov je vzdialené mesto Cala Ratjada a letisko v hlavnom meste Palma de Malorka sa nachádza 86 kilometrov od hotela.