Základné info

Rodinný hotel Electra na gréckom polostrove Chalkidiki ponúka čisté a príjemné prostredie, ktoré vo vás zanechá spomienky na pohodovú letné dovolenku. Hotel stojí v pokojnej časti letoviska Stavros, ktoré obklopujú borovicové lesy. Má krásny bazén, bar a reštauráciu. V hoteli Electra je hneď po príchode jasné, že sa oň starajú priamo majitelia. Upravené okolie, kvalitné služby, pekne rekonštruované izby, rodinná atmosféra sú jeho typickými sprievodnými znakmi. Odporúčame všetkým tým, ktorým nevadí prechádzka na pláž, ale hľadajú domácu grécku atmosféru. O jeho obľúbenosti svedčí častá návratnosť hostí.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie light all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta CK, servisné poplatky
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy

Služby

HOTEL
Hostí v hoteli Electra privíta pekná vstupná hala s recepciu, kde stretnete aj česky hovoriaci personál. K vybaveniu hotela patrí výťah, reštaurácia, bar, slnečná terasa, bazén. Wi-Fi pripojenie je zdarma. Hosťom je k dispozícii parkovisko. V hale nájdete na predaj domáce tradičné handmade výrobky ako džemy, med alebo cukrovinky.
REŠTAURÁCIE
Všetky jedlá v hlavnej reštaurácii sú inšpirované buď tradičnou gréckou kuchyňou, alebo v sebe majú prvky európskej kuchyne. Relax a dobré nápoje si môžete dopriať aj v snack/pool bare.
BAZÉNY
Na slnečnej terase sa môžu hostia slniť alebo si zaplávať vo vonkajšom bazéne so sladkou vodou. Ležadlá a slnečníky na terase sú zdarma.
ŠPORT & ZÁBAVA
V blízkosti hotela hostia nájdu tenisové kurty, basketbalové a volejbalové ihrisko (za doplatok).

Ubytovanie

Hostia ocenia novo zrekonštruované a pohodlne zariadené dvoj- a trojlôžkové izby superior s možnosťou prístelky. Trojlôžkové izby majú pevné lôžka. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu, WC, SAT TV, chladničku a rýchlovarnú kanvicu. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

Strava

V cene zájazdu sú služby light all inclusive: raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu, nápoje počas poskytovania jedál (alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie, voda v karafách, filtrovaná káva, čaj).

Lokalita

Milý menší hotel Electra stojí v tichšej časti letoviska Stavros s krásnym výhľadom na zalesnené hory. Výhodou jeho polohy je, že stojí mimo rušnej hlavnej cesty, takže si svoj pobyt v ňom vychutnáte bez hluku z ulice. Rušnejšia časť centra sa od hotela nachádza asi 200 metrov.