Základné info

Obľúbený hotel Happy Life Resort renomovanej siete Three Corners, ktorý bol postavený v roku 2010 v tradičnom núbijskom štýle, sa nachádza priamo pri vlastnej piesočnatej pláži s koralovým podložím (vstup cez mólo) v oblasti Abu Dabbab – cca 5 km. Centrum letoviska Marsa Alam sa nachádza cca 37 km severne od hotela. Letisko v Marsa Alam je vzdialené cca 25 km južne od hotela.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, možnosť predĺžiť si pobyt na 14 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s All Inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
Vstupná hala s recepciou, zmenáreň na recepcii, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia: rybia a talianska (za poplatok), lobby bar, bar pri bazéne, 2 bazény (1 v zimnom období vyhrievaný, ležadlá, slnečníky, matrace a osušky zadarmo), detský bazén, šmykľavky (pre klientov hotela zadarmo): 10:00 - do západu slnka, WI FI pripojenie v lobby (zadarmo), internetová kaviareň (za poplatok), kongresové centrum, diskotéka, obchodná arkáda.

Pláž
Piesočnatá, vstup do mora cez mólo, koralové podložie (odporúčame obuv do vody), ležadlá, matrace, slnečníky a osušky (zadarmo), plážový bar.

Šport a zábava
Animačné programy, plážový volejbal, plážový futbal. Za poplatok: stolný tenis, SPA centrum, biliard, potápačské centrum, masáže, sauna, fitness.

Ubytovanie

Štandartná izba: 2-lôžková s možnosťou 1 prístelky (dieťa do 14r. zdarma), kúpeľňa s WC, sušič vlasov, balkón alebo terasa, trezor zdarma, minibar (denne doplnená o fľašu vody). Rodinná izba: za príplatok 2 prepojené izby vedľa seba.

Strava

All inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, snack, káva a čaj, poobedňajšie zákusky, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00), víno iba počas obeda a večere v hl. reštaurácii, zmrzlina pre deti (popoludní).

Lokalita

Egypt/Marsa Alam