Základné info

Príjemný štvorhviezdičkový hotel Veranda aux Biches sa nachádza medzi dvomi rybárskymi dedinami na severozápadnom pobreží ostrova. V roku 2015 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a získal tak moderný a svieži vzhľad. Svojím klientom ponúka vkusne zariadenie. Klimatizované izby sú pokryté pripojením na internet. Hotel môžeme doporučiť všetkým vekovým kategóriám.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: leteckú dopravu z Viedne, transfery, 7x ubytovanie s polpenziou, služby slovensky hovoriaceho delegáta partnerskej CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

Malý, príjemný rezort s nenútenou, uvoľnenou atmosférou v lokálnom štýle. Skúste dovolenku „naboso“, tu nájdete svoje miesto na slnku a oceníte jednoduché radosti skutočných prázdnin - spanie, hry, snívanie, čítanie a voňavú kuchyňu ostrovov. Uprostred tropickej záhrady leží veľký bazén s terasou, 2 reštaurácie - "Senses" (medzinárodná kuchyňu formou bufetových stolov) a "Sandy Lane Gril", bar, wellness lounge, butik, herňa, detské ihrisko, detský bazén, miniklub (3-12 rokov) a kľudná časť rezortu Sandy Lane s vlastným bazénom pre hostí od 16 rokov.
ŠPORT A ZÁBAVA: fitnes, stolný tenis, badminton, plážový volejbal, boccia, vodná gymnastika, vodné pólo, kajaky, pedalos, šnorchlovanie, za poplatok: požičovňa bicyklov, masáže
Večer pravidelne živá hudba, show, rôzne zábavné programy.

Ubytovanie

Comfort izby (33m2) zariadené v upokojujúcom prírodnom štýle v jednoposchodových bungalovoch majú SAT-TV, telefón, klimatizáciu, minibar, sejf, balkón alebo terasu a kompletne vybavenú kúpeľňu. Rodinné izby s rovnakým vybavením majú separátnu spálňu s poschodovou posteľou. Privilege izby ležia v novom krídle a sú lepšie vybavené.

Strava

Polpenzia, možnosť doplatku na all inclusive: plná penzia - raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov, obed bufet alebo výber z menu, popoludní káva/čaj, výber z lokálnych alko a nealko nápojov v hlavnom bare (11 - 23hod).

Lokalita

Priamo v malom zálive na severozápadnom pobreží, do živého letoviska Grand Baie je to cca. 10min. jazdy (dobré autobusové spojenie, viackrát do týždňa hotelový shuttle); transfer z letiska trvá cca. 70 min.