Základné info

Top hotel reťazca Iberostar je situovaný priamo nad fascinujúcou širokou a niekoľko kilometrov dlhou plážou Chaves v exotickej krajine, na brehu Atlantiku. Hotel ponúka všetko pre pohodlie a komfort hostí, pre chvíle odpočinku aj zábavy a to ako dospelým, tak i deťom. Hotelová kuchyňa pripravuje bohatú ponuku miestnej i medzinárodnej kuchyne, množstvo nápojov i lahodných kokteilov.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava Bratislava - Boa Vista - Bratislava; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie v izbe standard na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta CK v mieste pobytu; poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecky z Prahy, Bratislavy na 7/10/11/14 nocí

Služby

Vstupná hala s recepciou, klimatizácia, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, minibar, bar, bar pri bazéne, bazén a detský bazén so slanou vodou (ležadlá a plážové osušky zadarmo), miniklub (4-7 rokov), maxiclub (8-12 rokov), minidiskotéka, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi na recepcii (zadarmo 30 min/pobyt), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, konferenčná sála, animačné a zábavné programy, fitnes, aerobik, lukostreľba, aquafit, aqua-gym, plážový volejbal, šípky, nordic walking, boccia, tenis, stolný tenis, vodné pólo
za poplatok: SPA centrum, masáže, turecké kúpele, jacuzzi, sauna, vodné športy na pláži

Ubytovanie

Vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, WC), klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, minibar, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa. Štandardná izba má nešpecifikovaný výhľad.

Ubytovanie za príplatok
- izba s výhľadom do záhrady
- izba s bočným výhľadom na more
- izba s výhľadom na more
- rodinná izba

Strava

All Inclusive
24 hodín denne, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, v priebehu dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možno čerpať na miestach a v časoch určených hotelom.
Upozornenie: v hlavnej reštaurácii sa u mužov vyžaduje nosenie dlhých nohavíc.

Lokalita

Poloha hotelu
- pláže: pri pláži
- letiska: 3 km
- centra (Sal Rei): 10 km
- nákupných možností (Sal Rei): 10 km

Pláž: piesočnatá, ležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo), bar