Základné info

Obľúbený prázdninový hotel s priateľskou rodinnou atmosférou blízko centra letoviska Protaras a 400 m od známej piesočnatej pláže Flamingo Beach.  Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania ( bary , reštaurácie , obchody, požičovne automobilov , zastávka miestnej dopravy ) . Medzinárodné letisko Larnaca je vzdialené 50 km od ubytovania . Hotel je svojou polohou ideálne pre poznávanie zaujímavých miest i historických pamiatok v okolí ( Larnaca , Ayia Napa , Paralimni , Paphos , Nikózia , Kyrenia , Limassol ) .

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí pobytu, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s polpenziou na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie
146 izieb, vstupná hala s recepciou, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, bazén, ležadlá a slnečníky zadarmo, detský bazén, detský kútik, animácie, živá hudba. Za poplatok: trezor, internetový kútik, obchod, tenis, biliard.

Pláž
Piesočnatá pláž sa nachádza v blízkosti hotela, cca 5 min chôdze. Vodné športy na pláži k dispozícii za poplatok.

Šport a zábava
Hotel zabezpečuje pravidelné zábavné večerné show (cyperske a grécke večery, živá hudba, Happy Hour). Oproti hotelu sa konajú večerné predstavenia fontány s hudbou tzv. Tancujúce vodotrysky (za poplatok). Umožňuje športové aktivity ako napr. stolný tenis, šípky a za poplatok tenis, biliard a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie). Pre deti je k dispozícii bazén s časťou pre deti, detský kútik a herňa. Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v centre letoviska Protaras (bary, reštaurácie, diskotéky, obchody, vodné športy na pláži, karaoke bary, tanečné terasy, salóny krásy, požičovne automobilov a motocyklov).

 

Ubytovanie

2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sa v tomto hoteli považujú osoby mladšie ako 12r., kúpeľňa, vaňa/sprcha, WC, sušič na vlasy, telefón, klimatizácia, TV/ SAT, balkón/ terasa, detská positeľka na vyžiadanie. Za poplatok: minibar, rýchlovarná kanvica.

Strava

Polpenzia formou bufetu, plná penzia za príplatok, nápoje k večeri sa platia extra.

Lokalita

Cyprus / Protaras