Základné info

Kvalitný hotelový rezort leží na juhovýchodnom pobreží ostrova v letovisku Pingwe, cca 60 minút jazdy od letiska Zanzibar. Izby sú umiestnené v nádhernej tropickej záhrade v prízemných budovách, alebo bungalovoch. Hotel je vhodný pre náročných klientov.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Bratislavy; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie formou polpenzie; služby delegáta v mieste pobytu; poistenie insolventnosti CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy

Služby

3 reštaurácie a 2 bary, bazén, detský bazén, obchod, 2 konferenčné miestnosti, business centrum, detský kútik, WIFI internet, požičovňa plážových osušiek, ležadlá, TV miestnosť so satelitnými kanálmi, za poplatok: masáže, kúpele, práčovňa, stráženie detí, lekár na telefóne, 2 tenisové kurty (prenájom vybavenia a osvetlenie kurtov za poplatok), plážový volejbal, stolný tenis, vodný aerobic, vodné pólo, biliard, stolové hry, šípky, karty, pétanque, za poplatok: šnorchlovanie, potápačské centrum PADI, rybárčenie.

Ubytovanie

Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, moskytiéra, elektronický trezor, telefón, individuálne nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, minibar (za poplatok), dáždniky, terasa

Strava

Polpenzia formou bufetu

možnosť príplatku za All inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby, slnečníky a ležadlá pri bazéne aj na pláži, požičanie osušiek na pláži, animácie, vyššie uvedené športy zadarmo, potápačské lekcie v bazéne. Ostatné športy za poplatok.

Príplatok za All Inclusive: 200 €/osoba

Lokalita

Hotel leží na juhovýchodnom pobreží ostrova v letovisku Pingwe, cca 60 minút jazdy od letiska Zanzibar. Izby sú umiestnené v nádhernej tropickej záhrade v prízemných budovách, alebo bungalovoch. Hotel je vhodný pre náročných klientov. Biela piesočnatá pláž pri hoteli s výskytom koralov (cca 700 metrov od brehu). Pri odlive ustupuje voda ďalej od brehu, hotel má vybudované mólo, po ktorom je možné dôjsť k lagúne, ktorá zostáva pred koralovým útesom a je možné sa v nej kúpať aj pri odlive. Doporučujeme obuv do vody.