Základné info

Karneval v Benátkach to sú pestrofarebné masky, hluční muzikanti, krásne ženy. To sú domény benátskeho karnevalu. Priamo v Benátkach na karnevale si zakúpite i Vy vlastnú masku. V pouličných obchodíkoch nájdete masky od výmyslu sveta. V meste sa môžete pridať k davu ktorý pochoduje ulicami mesta. Z miestnych obyvateľov a turistov sa stávajú mýtické bytosti, vojaci, princezné či extravagantné kreatúry. Výlet Vám umožňuje navštíviť okrem Benátok aj nádherné historické mesto Verona s malebnými uličkami, slávnym amfiteátrom a Júliiným balkónom.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3* v okolí Benátok, sprievodcu CK, servisné poplatky
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká

Ubytovanie

1x v hoteli 3* v okolí Benátok

Strava

1x rozšírené kontinentálne raňajky

Itinerár

1. deň:
Odchod zo Slovenska v nočných hodinách (z Bratislavy cca o 23:00 h).

2. deň:
V ranných hodinách príchod do Verony. Pešia prehliadka mesta – dom Júlie, amfiteáter L´Arena, námestie Piazza dell Erbe a ďalšie. Večer ubytovanie v okolí Benátok, fakultatívne večera.

3. deň:
Raňajky, presun do Benátok. Historické skvosty mesta – Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinovú vežu, Ponte Rialto a ďalšie nám poukazuje sprievodca pri pešej prehliadke. Do neskorých večerných hodín si užijeme atmosféru svetoznámeho benátskeho karnevalu, ktorý má dlhoročnú tradíciu. Odchod na Slovensko (cca o 22:00 h).

4. deň:
Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca o 05:00 h).

Lokalita

Taliansko, Benátky