Základné info

Rodinný hotel Kolmhof sa nachádza v pokojnej lokalite v centre mesta Bad Kleinkirchheim, neďaleko termálneho prameňa St. Kathrein. Pre hostí je pripravených niekoľko špeciálnych akcií ako Family-euro a Ski-thermen.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Individuálna

Služby

HOTEL
Elegantný hotel so štyrmi poschodiami disponuje 59 izbami. Postavený je v tradičnom horskom štýle. K dispozícií je vstupná hala s recepciou, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, lyžiareň. Hostia môžu využívať bezplatné parkovisko. Wi-Fi pripojenie je zdarma.
REŠTAURÁCIA
V hlavnej reštaurácii sa podávajú raňajky a večere. Kuchyňa pripravuje korutánske špeciality, rakúske jedlá aj medzinárodné jedlá. Vinotéka ponúka vína z Rakúska, Talianska, Španielska, Kalifornie, Argentíny a Austrálie. V okolí hotela sa nachádzajú aj ďalšie reštaurácie ponúkajúce regionálnu kuchyňu.
ŠPORT & ZÁBAVA
Stredisko Bad Kleinkirchheim sa nachádza v nadmorskej výške 1100 až 2055 metrov nad morom. Ponúka 103 km zjazdoviek rôznych náročností a 55 km bežkárskych tratí. V blízkosti hotela hostia nájdu niekoľko lyžiarskych škôl a tiež lyžiarsku školu pre deti.
WELLNESS & SPA
Pre hostí je k dispozícii wellness so saunou, infračervenou kabínou, parným kúpeľom a vírivkou.

Ubytovanie

Všetky izby v hoteli Kolmhof sú vybavené sociálnym zariadením (kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, WC), káblovou televíziou a telefónom.
TYPY IZIEB
Dvojlôžkové izby sú s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek.
Rodinné izby sú vhodné pre troch dospelých a dve deti. Tvoria ich dve miestnosti.

Strava

Stravovanie v hoteli Kolmhof je formou polpenzie
Raňajky sa podávajú formou bufetu.
5-chodové večere sú s možnosťou výberu z menu a šalátovým bufetom.
Hosťom sa podávajú tiež koláče, poobedné občerstvenie 3x do týždňa.
Vo wellness sú k dispozícii ovocie, čaje a džúsy.

Lokalita

Hotel Kolmhof sa nachádza v centre mesta Bad Kleinkirchheim. Od zjazdoviek je vzdialený 300 m. Termálne kúpele Romerbad Thermal Spa sú vzdialené 2 km. Populárny Národný Park Brunnach sa nachádza približne 5 km od hotela.