Základné info

Príjemný rodinný hotel Kolymbia Sky sa nachádza v rozľahlej záhrade, skladá sa z hlavnej budovy a vedľajších budov. Do centra mestečka Kolymbia sa dá prísť príjemnou prechádzkou s veľkým množstvom nákupných možností, taverien a reštaurácií. Kúsok od hotela je zastávka mestskej dopravy. Kolymbia Sky je ideálnym miestom pre strávenie pokojnej dovolenky a uspokojí aj tých najmenších, pre ktorých je k dispozícii detský bazén a detské ihrisko. Odporúčame ho pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie so službami all inclusive na 7 nocí, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, TV miestnosť, Wi-Fi na recepcii(zadarmo), hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, detský bazén, obchody so suvenírmi

Pláž:
Piesočnato-kamienková, prístupná cez miestnu komunikáciu, ležadlá a slnečníky(za poplatok)

Športové aktivity
Stolný tenis,šípky, za poplatok: tenis, vodné športy na pláži

Ubytovanie

Štandardná izba: individuálna klimatizácia(hlavná sezóna), telefón, TV, vlastné sociálne zariadenie, trezor(za poplatok), balkón alebo terasa

Strava

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom.

Lokalita

Rhodos / Kolymbia