Základné info

Ideálne umiestnený hotel s rodinnou atmosférou, ktorý je obľúbený aj pre jeho výbornú polohu priamo pri krásnych plážach vo vyhľadávanom letovisku Faliraki.

Hotel je situovaný v najznámejšom letovisku Faliraki, považovanom za centrum zábavy na ostrove. Iba necelých 500 m od hotela sa nachádza centrum, kde nájdete nespočetné množstvo obchodov, klubov, barov, diskoték, reštaurácií a taverien. Od hlavného mesta je vzdialený 12 km, od letiska 14 km. Má ideálnu polohu pre výlety a zábavy chtivých ľudí.

Termíny

CENA ZAHŔŇA : 7 nocí, leteckú dopravu z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie s All inclusive, služby delegáta CK, poistenie CK proti úpadku.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy

Služby

Vybavenie:
32 izieb, recepcia s WiFi, reštaurácia, bazén s ležadlami a slnečníkmi, bar, snack bar, letná terasa a záhrada, TV miestnosť. Za poplatok: biliard

Pláž:
Piesková pláž vzdialená len asi 50 m od hotela. Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú za poplatok. Rovnako široká škála vodných športov a atrakcií na pláži je spoplatnená (napr. paragliding, parasailing, vodné lyže, jazda na banáne).

Ubytovanie

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, chladnička, kúpeľňa, sprcha, WC, balkón/terasa, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: trezor

Strava

All inclusive formou bufetu, raňajky, obedy, večere, presný rozpis all inclusive konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní, bar 10:00-22:00, ponúka rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie.

Lokalita

Grécko / Rhodos