Základné info

Hotel Lido San Giuseppe, s unikátnou atmosférou, je situovaný na svahu, priamo nad jednou z najokúzľujúcejších pláží Tyrhénskeho mora. Skladá sa z niekoľkých pavilónov, s panoramatickým výhľadom na more. Niektoré pavilóny sú vzdialené od pláže cca 250 – 300 m. Spojenie na piesočnatú pláž je zabezpečené shuttle busom, ktorý premáva zadarmo niekoľkokrát denne. Hotel je vzdialený len niekoľko kilometrov od mestečiek Tropea, Capo Vaticano a Pizzo Calabro.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: Letecká doprava, letiskové a servisné poplatky, transfer z letiska do hotela a späť, ubytovanie na vybraný počet nocí, plná penzia plus, služby delegáta CK v mieste pobytu, poistenie insolventnosti cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Bratislavy na 7 /14 nocí

Služby

Recepcia, reštaurácia, bar, bar pri bazéne, amfiteáter, detské ihrisko, bazén (kúpacia čiapka povinná) s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zadarmo), Wi-Fi pripojenie (za poplatok), animačné programy
za poplatok: škola potápania, vodné bicykle, stolný tenis

Ubytovanie

Klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, chladnička, sociálne zariadenie (sprcha/ WC), sušič na vlasy, trezor na izbe (za poplatok), balkón alebo terasa. Prístelky pre deti sú formou poschodovej postele.

Strava

Plná penzia plus: raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované (výber z menu), nápoje k obedu a večeri (1/4 l vína, 0,5 l vody).

Lokalita

Vzdialenosť od:
- pláže: pri pláži
- letiska: 45 km
- centra: 15 km (Tropea)
- nákupných možností: 2,5 km (Briatico)

Pláž: piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora - vstup do mora miestami kamenistý, ďalej piesočnaté dno, ležadlá a slnečníky (zadarmo)