Základné info

Hotel Luxury Bahia Principe Akumal sa nachádza na polostrove Yucatán na Mayskej riviére. V známom stredisku sa môžete vydať za kultúrnymi pamiatkami z čias Mayov. Mayská riviéra na pobreží Karibského mora je živá oblasť s diskotékami, barmi a reštauráciami. Luxury Bahia Principe Akumal s výbornými službami tvorí komplex prepojených hotelov spolu s Bahia Principe Coba a Grand Bahia Principe Tulum. Medzi hotelmi premáva shuttle bus. Súčasťou hotela je aj delfinárium.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s all inclusive, transfery letisko – hotel – letisko, asistencia zástupcu partnerskej cestovnej kancelárie
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

HOTEL
Hotel Luxury Bahia Principe Akumal tvoria poschodové vilky s viacerými bytovými jednotkami rozmiestnené v záhrade najbližšie k moru. V areáli hotela je niekoľko bazénov, barov, reštaurácií, wellness centrum. Tiež tu nájdete zábavné centrum podľa vzoru mexickej dediny, sieť obchodíkov, diskotéku. Za poplatok je golfový klub. Wi-Fi pripojenie je v tejto časti komplexu bezplatné.
REŠTAURÁCIE
V štyroch hlavných reštauráciách sa podáva strava formou bufetu. K dispozícii je aj ďalších 5 a la carte reštaurácií – medzinárodná, gurmánska Gourmet Arlequin, reštaurácia s rybami a darmi mora, talianska Dolce Vita a argentínska Rodizio. V a la carte reštauráciách je potrebná rezervácia vopred a vyžaduje sa primerané oblečenie. V komplexe je tiež osem barov, štyri pool bary s priamym vstupom z bazénov.
BAZÉNY
V komplexe sú plavecké bazény, detské bazény, vírivky, jacuzzi. Ležadlá a uteráky sú pri bazénoch zdarma.
ŠPORT & ZÁBAVA
Hostia môžu využiť päť tenisových kurtov, ihrisko pre loptové hry, fitnes centrum. K dispozícii je tiež aerobik, kajaky, hodiny tanca, biliard, stolný tenis. O zábavu sa postarajú hudobné vystúpenia, tematické večery, diskotéka, divadlo. Širokú ponuku motorizovaných vodných športov (za poplatok) nájdete na pláži.
WELLNESS & SPA
Masáže a ošetrenia vo wellness centre sú inšpirované starými mayskými receptúrami. Oddych ponúkajú aj sauny, bazény, perličkové kúpele a ďalšie procedúry.

Ubytovanie

Izby v poschodových vilkách majú balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady. K vybaveniu izieb patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič vlasov, žehlička so žehliacou doskou, klimatizácia, SAT TV, telefón, trezor, minibar. Wi-Fi na izbách je zdarma.
TYPY IZIEB
Junior Suite Deluxe s novším zariadením a dvomi manželskými posteľami.
Junior Suite Deluxe Ocean Front pre tri osoby má novšie zariadenie. Izby sa nachádzajú najbližšie k moru.
Rodinné izby Family 2+2 sú za doplatok. Nájdete v nich minibar s nápojmi pre deti (šťavy, mliečne kokteily), detskú kozmetiku v kúpeľni
Master Suite sú dverami spojené superior izby s dvomi spálňami. K dispozícii sú za doplatok.

Strava

Hostia môžu využívať služby all inclusive.
Raňajky, obedy aj večere sa podávajú formou bufetových stolov.
Večere a la carte sú možné trikrát týždenne (nutná rezervácia vopred).
K dispozícii je neobmedzený výber z ponuky domácich nápojov v baroch, na diskotéke a v zábavnom centre Haciende Dona Isabel.
24-hodín sa podáva občerstvenie.
Rozšírená ponuka reštaurácií Don Pablo Collection pre hotelových hostí Grand Bahia Luxury Akumal, ktorí môžu využívať aj všetky zariadenia sesterských hotelov.

Lokalita

Luxury Bahia Principe Akumal stojí priamo na piesočnatej pláži s koralovými útesmi. Stredisko Tulum s mayskými pamiatkami je vzdialené cca 20 minút autom. Poloha predurčuje hotel ako východiskový bod na výlety k mayským pyramídam a do prírodných parkov. Naša cestovná kancelária ponúka výlety so slovenskými alebo českými sprievodcami.