Základné info

Hotel Makadi Palace leží cca. 30 km južne od Hurghady v Makadi, priamo pri Červenom mori, v bezprostrednej blízkosti úžasného koralového útesu s dychvyrážajúcim podmorským svetom. K dispozícií je pravidelné bezplatné autobusové spojenie s Hurghadou – obchodnou štvrťou Grand Mall. Hotel leží na rozľahlej prírodnej pláži (odporúčame obuv do mora) a prekrásna plážová promenáda Vás zavedie do susedného hotela Grand Makadi.

Termíny

Cena zahŕňa : leteckú dopravu BTS-HRG-BTS, letiskové poplatky, 7 x ubytovanie s All Inclusive, transfery letisko - hotel - letisko , late check out z hotela, služby delegáta
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká doprava s odletom z Bratislav-Hurgada -Bratislava

Služby

Mimoriadna architektúra vstupnej haly s recepciou a lobby barom s bohatou kvetinovou výzdobou očarí každého hosťa. V "Joker Lounge" bare a susednom hoteli Makadi Palace Family Star sa konajú večerné národné a medzinárodné šouprogramy a v piano bare "Stan Getz" so živou hudbou sa hostia príjemne zabavia pri osviežujúcom nápoji. Kúzlo excelentnej kuchyne objavíte v hlavných reštauráciách "The Dome" a "Melange"; hlboký dojem vo Vás zanechajú reštaurácie ladené v arabskom štýle, ktoré priamo susedia s pôsobivými bazénmi. Lahôdky ďalekého východu objavíte v reštaurácii "Thai Garden", bohatý výber šalátov, medzinárodných predjedál a hlavných jedál Vás očakáva v "Discovery Restaurant". Reštaurácia "Rendezvous" na terase uprostred bazénov ponúka na poludnie lahodné občerstvenie a večer fantastické nápoje. Špeciality Stredozemného mora sa servírujú v reštaurácii "Botanical Garden" (sčasti za príplatok) v blízkosti exotickej záhrady. Na pláži nájdete "Sunset Grillrestaurant". V hotelovom areáli sa rozprestiera rozľahlý bazén a oddelený bazén pre deti. Ležadlá s podložkami a slnečníky pri bazéne a na pláži sú zdarma k dispozícií, osušky nájdete v praktickej plážovej taške priamo na izbe. V priestoroch hotelového lobby a lobby baru je zdarma WLAN pripojenie na internet. Taktiež môžete využiť služby 24-hodinového izbového servisu a práčovne (za poplatok).

5 tenisových kurtov s/bez umelého osvetlenia (za poplatok), klubová miestnosť, futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, vodná gymnastika, vodné pólo, kurzy arabského jazyka (podľa možností a záujmu), športové aktivity, hry a súťaže. Každý večer bohaté zábavné programy a živá hudba.

Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v 511 izbách, ktoré sa rozkladajú na piatich poschodiach. Vkusne zariadené juniorsuity sú vybavené kúpeľňou s vaňou/sprchovacím kútom, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, telefónom, SAT-TV, klimatizáciou, trezorom, chladničkou, útulným sedením, balkónom alebo terasou. Môžu byť obsadené max. 2 dosp. osobami a 2 deťmi na prístelkách

5 tenisových kurtov s/bez umelého osvetlenia (za poplatok), klubová miestnosť, futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, vodná gymnastika, vodné pólo, kurzy arabského jazyka (podľa možností a záujmu), športové aktivity, hry a súťaže. Každý večer bohaté zábavné programy a živá hudba

Strava

All-inclusive. Raňajky formou bufetu, neskoré raňajky, obed formou bufetu, menu alebo ľahkého občerstvenia, večere bohatou bufetovou formou alebo á la carte menu (čiastočne za poplatok). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 hod. K večeri sa vyžaduje primerané oblečenie. Nosenie all inclusive náramku je obligátne. Bližšie informácie o all inclusive programe ako aj o službách za príplatok obdržíte na mieste.

Lokalita

Hotel Makadi Palace leží cca. 30 km južne od Hurghady v Makadi, priamo pri Červenom mori, v bezprostrednej blízkosti úžasného koralového útesu s dychvyrážajúcim podmorským svetom.