Základné info

Marina Elite All Inclusive sa nachádza v oblasti Patalavaca, len pár metrov od pláže Balito a ponúka krásny výhľad na oceán. Priamo pri hoteli sa nachádza menšia kamenistá pláž. Neďaleko rezortu cca. 2,5 km sa nachádza vyhlásená pláž Anfi, ktorá je považovaná za klenot medzi plážami na Gran Canarii a je známa zlatiským až bielym pieskom. Mesto Puerto Rico, kde sa nachádzajú hlavné bary a nočné kluby, je vzdialené asi 2 km.

Termíny

CENA ZAHŔŇA:ubytovanie na 7 nocí so stravovaním podľa ponuky, letenka vrátane batožiny 23 kg, transfer v mieste pobytu, parkovanie na letisku Viedeň - Parkplatz C priamo na letisku, parkovanie na letisku Viedeň - Parkplatz C priamo na letisku, zástupca CK v mieste pobytu.
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká doprava s odletom z Viedne

Služby

Šport a zábava zadarmo
animačné denné a večerné programy organizované hotelom, posilňovňa
Šport a zábava za poplatok
tenis, squash, sauna, vodné športy na pláži, golf.
Pláž
Kamenistá pláž priamo pri hoteli, bez plážového servisu. Pláž Anfi s bielym pieskom, považovaná za jeden z pokladov Gran Canarie cca. 2,5 km. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Ubytovanie

Apartmány (cca 44 m2) sú vybavené oddelenou spálňou, kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, toustovačom, možnosť prenájmu trezora, satelitná TV, telefón, vaňa alebo sprchový kút, WC a balkón.

Strava

All inclusive
Raňajky formou bufetu (08.00 – 10.30), dopoludňajšie občerstvenie (10.30 – 13.00), obed formou bufetu (13.00 – 15.30), popoludňajšie občerstvenie (15.30 – 18.00), večera formou bufetu (18.00 – 21.30), nealkoholické a miestne alkoholické nápoje (10.00 – 23.00). Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.

Lokalita

vzdialenosť od pláže – 0 m
vzdialenosť od letiska – 45 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 2 000 m