Základné info

Luxusný rezort postavený v roku 2013 sa nachádza v novo vybudovanom prístave jácht na východnom cípe Varadera s krásnou promenádou, v okolí sa nachádza reštaurácia, bary a nákupné centrum. Okrem iného v okolí hotela nájdete aj slávnu rybiu reštauráciu Kike-Kcho.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta v mieste pobytu; poistenie insolventnosti CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

5 reštaurácií (z toho 4 a la carte), gril-bar na pláži, snack-bar pri bazéne, 8 barov, 5 bazénov (z toho 2 detské bazény), jacuzzi, konferenčná miestnosť, internet / wifi (za poplatok), obchod so suvenírmi, kaderník, diskotéka, detský klub (pre deti od 4 do 8 rokov). Hotelový lekár (za poplatok). Tenis, aerobik, plážový volejbal, fitnes centrum, animačné programy, večerné show. Za poplatok motorové vodné športy, rybárčenie, potápanie, kúpeľné terapie, sauna, masáže, stráženie detí. Cca 5 km od hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko (zľavy pre hotelových hostí).

Ubytovanie

Vybavenie izieb: kúpeľňa / WC, fén, stropný ventilátor, klimatizácia, sat. LCD TV, telefón, trezor, minibar, kávovar, žehlička, žehliaca doska a balkón alebo terasa. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti.

Strava

All inclusive (24 hod.)
Raňajky, obedy, večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby

Lokalita

Hotel sa nachádza v novo vybudovanom prístave jácht na východnom cípe Varadera s krásnou promenádou, v okolí sa nachádza reštaurácia, bary a nákupné centrum. Piesočná pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza cca 300 metrov od hotela. Plážové uteráky, ležadlá a slnečníky pri bazéne i na pláži zadarmo.