Základné info

Luxusný hotelový komplex s 591 izbami v dvoch a trojposchodových domčekoch, sa nachádza asi 10 km od centra Varadera, v upravovanej tropickej záhrade.

Termíny

CENA ZAHŔŇA: letecká doprava z Viedne; servisné poplatky; transfer z letiska do hotela a späť; ubytovanie na vybraný počet nocí; stravovanie All Inclusive; služby delegáta v mieste pobytu; poistenie insolventnosti CK
Ľutujeme. Momentálne nie je voľný žiadny termín.

Doprava

Letecká z Viedne

Služby

5 reštaurácií, 6 barov (lobby bar otvorený 24 hodín denne), butik, detský klub, konferenčná miestnosť, obchod so suvenírmi, salón krásy, 3 bazény. Internet za poplatok, diskotéka, All Inclusive program zahŕňa: fitnescentrum, saunu, tenis, polyfunkčné ihrisko, šípky, lukostreľba, stolný tenis, bedminton, centrum vodných športov: katamarán, kajak, windsurfing, vodné bicykle, vodné pólo. Animačné programy - večerné šou.

Ubytovanie

Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, fén, klimatizácia, TV, telefón, minibar, trezor, kávovar a balkón alebo terasa. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti.

Strava

All Inclusive
raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa. Vo 2 reštauráciách večere a la carte

Lokalita

Hotel sa nachádza asi 10 km od centra Varadera, v upravovanej tropickej záhrade. Rozľahlá, biela piesočnatá pláž sa rozprestiera priamo pri hoteli.